کابل فرمان با روکش سیلیکونی

مطابق نیاز و سفارشهایی که برای کابل فرمان انعطاف پذیر و مقاوم در برابر حرارت وجود دارد، استفاده و معرفی کابل با روکش سیلیکونی یک گزینه مناسب به شمار می آید.
تطابق شرایط محیطی و مکانی نصب کابل با قابلیتها و محدودیتهای فیزیکی و شیمیایی اجزای تشکیل دهنده آن یک اصل بسیار مهم در انتخاب و به کارگیری است. در طراحی ها و محاسبات علاوه بر لحاظ نمودن کمیات الکتریکی به دیگر شرایط تاثیر گذار بر عملکرد کابل فرمان توجه می گردد. به همین دلیل است که با معرفی و عرضه کابل با روکش سیلیکونی، هدف پاسخگویی مناسب به بعضی از کاربریها دنبال می شود.
ویژگی های بارز عایق و روکش سیلیکونی بر فعالان عرصه تولید کابل و صنعتگران آشکار است. قابلیتهایی همچون پایداری حرارتی بالا، استحکام و مقاومت مناسب در مقابل مواد اسیدی و نفتی و در کنار اینها انعطاف پذیری بالا برای این ماده نارسانای الکتریسیته وجود دارد. بدیهی است هنگامی که چنین ویژگی هایی برای کابل فرمان و کنترل مدنظر باشد، استفاده از کابل با روکش سیلیکونی یک پیشنهاد مطلوب خواهد بود. این کابل با تعداد رشته های متنوع و سطح مقاطع استاندارد به صورت شیلددار یا بدون شیلد قابل تولید و عرضه است.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام
تماس تلفنی
واتس اپ