خانه / کابل سیلیکونی / کابل فرمان با روکش سیلیکونی

کابل فرمان با روکش سیلیکونی

مطابق نیاز و سفارشهایی که برای کابل فرمان انعطاف پذیر و مقاوم در برابر حرارت وجود دارد، استفاده و معرفی کابل با روکش سیلیکونی یک گزینه مناسب به شمار می آید.
تطابق شرایط محیطی و مکانی نصب کابل با قابلیتها و محدودیتهای فیزیکی و شیمیایی اجزای تشکیل دهنده آن یک اصل بسیار مهم در انتخاب و به کارگیری است. در طراحی ها و محاسبات علاوه بر لحاظ نمودن کمیات الکتریکی به دیگر شرایط تاثیر گذار بر عملکرد کابل فرمان توجه می گردد. به همین دلیل است که با معرفی و عرضه کابل با روکش سیلیکونی، هدف پاسخگویی مناسب به بعضی از کاربریها دنبال می شود.
ویژگی های بارز عایق و روکش سیلیکونی بر فعالان عرصه تولید کابل و صنعتگران آشکار است. قابلیتهایی همچون پایداری حرارتی بالا، استحکام و مقاومت مناسب در مقابل مواد اسیدی و نفتی و در کنار اینها انعطاف پذیری بالا برای این ماده نارسانای الکتریسیته وجود دارد. بدیهی است هنگامی که چنین ویژگی هایی برای کابل فرمان و کنترل مدنظر باشد، استفاده از کابل با روکش سیلیکونی یک پیشنهاد مطلوب خواهد بود. این کابل با تعداد رشته های متنوع و سطح مقاطع استاندارد به صورت شیلددار یا بدون شیلد قابل تولید و عرضه است.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
کارشناس فروش : 09120471420

مطلب پیشنهادی

کابل روکش سیلیکونی

پخش کابل با روکش سیلیکونی

برنامه نامیرا کابل برای پخش انواع کابل با روکش سیلیکونی معرفی، تامین و افزایش سطح …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید