اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

کابل روکش سیلیکونی قدرت

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا کابل روکش سیلیکونی ؟

کابل روکش سیلیکونی برای کاربری های متعددی تولید می شود. از منظر سطح ولتاژ نامی و نوع کابل محدودیت خاصی در تامین و عرضه کابل با روکش سیلیکونی وجود ندارد و رده قدرت این گروه از محصولات نیز تولید و ارائه می گردد.
تجهیزات و سخت افزارهای تولید این امکان را به وجود آورده است که کابل های با روکش سیلیکونی در رده های متنوع ساخته شده و در اختیار کاربران قرار بگیرند. گروهی از کابلهای برق را که با عنوان قدرت می شناسیم هم با عایق و روکش سیلیکونی عرضه می شوند. در سطح فشار ضعیف، کابل قدرت سیلیکونی با ولتاژ اسمی 0.6/1 کیلو ولت طراحی و تولید می شود. علاوه بر این، کابل روکش سیلیکونی قدرت فشار متوسط و فشار قوی نیز مطابق سفارشها قابل تامین است.

کابل سیلیکونی قدرت

چرا کابل روکش سیلیکونی ؟

اساسا ویژگی های گاه منحصر به فرد سیلیکون رابر مانند پایداری حرارتی و شیمیایی و انعطاف پذیری بالا، کم دود و بدون هالوژن بودن است که استفاده از آن در ساخت عایق و روکش کابل برق قدرت را برای برخی از کاربری ها به یک گزینه مناسب تبدیل نموده است. سیلیکون به کار رفته در تولید کابلها گریدهای متنوعی دارد که بسته به شرایط مورد نظر، نوع مناسب پیشنهاد خواهد شد.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

 info@namiracables.com

تماس بگیرید