دوشنبه , اکتبر 19 2020
خانه / کابل برق / کابل برق مقاوم در برابر حریق

کابل برق مقاوم در برابر حریق

کابل برق یا هر کابل دیگری مانند مخابراتی، کنترل و ابزار دقیق ممکن است برای پایداری در عملکردشان لازم باشد در برابر حریق و دماهای بالاتر از حد متعارف، مقاومت مناسبی داشته باشند.

کابل هایی که در تغذیه سیستمهای اعلان حریق به کار می روند یا کابلهای مجاور کوره ها در صنایع گوناگون از جمله مواردی هستند که لزوم استحکام حرارتی برای آنها احساس می گردد. یکی از گزینه های پیش رو برای ایجاد چنین استحکام و مقاومت حرارتی، استفاده از مواد عایقی با دمای کاری بالا در ساختار کابل است. معمولا چنین کابلهایی را با عناوینی مانند کابل مقاوم در برابر حریق می شناسند.

از بهترین انواع کابل برق مقاوم در برابر حریق، کابل مجهز به عایق و روکش سیلیکونی است. ترکیبات متنوعی که در ساخت عایق و روکش این کابلها به کار گرفته می شود، محدوده دمای کاری آنها را در رنجهای متفاوت تعیین می کند. همین بازه دمای کاری سبب می شود که عبارت متفاوت کابل مقاوم در مقابل گرما و کابل مقاوم در برابر آتش یا حریق برای معرفی استفاده شود. بهتر است با توجه به شرایط مکان نصب کابل، نوع مناسب انتخاب شود تا هم درستی عملکرد کابل تضمین گردد و هم از صرف هزینه های غیر لازم جلوگیری شود.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره موبایل: 09120471420
شماره تلفن: 02128423767
پست الکترونیکی: info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سیم ارت 70 روکش دار

قیمت سیم ارت 70 روکش دار

سیم ارت 70 یکی از رنج های نسبتا پر مصرف این گروه از سیمهاست. بعضی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید