کابل برق فشار ضعیف و انواع آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربری کابل برق فشار ضعیفانواع کابل های فشار ضعیفخرید کابل برق فشار ضعیف از سایت

کابل برق فشار ضعیف و انواع آن، هنگامی که بخواهیم کابل های برق را از دیدگاه سطوح ولتاژ آنها بررسی کنیم، به طور قطع بیشترین تقاضا را دارا خواهند بود. از این رو تأمین و تهیه این دسته از کابل ها را در اولویت کار خود قرار داده ایم. در این مقاله به بررسی انواع کابل برق فشار ضعیف و ویژگی های آنها می پردازیم.

کاربری کابل برق فشار ضعیف

به طور کلی کابل ها از جهت کاربرد به دو صورت مختلف ساخته می شود :

  1. كابلهای مسلح
  2. كابلهای غیرمسلح

كابل های مسلح به کابل هایی گفته می شود كه برای تحمل فشار، نفوذ رطوبت و دیگر عوامل آسیب زا، دارای نوارهایی از فولاد و یا غلاف های سربی می باشد. در مقابل کابل های غیر مسلح كابل هایی هستند كه فاقد ویژگی های كابلهای مسلح بوده، به طور کلی ساختار متفاوتی دارند و فقط از نقطه نظر الكتریكی عایق شده اند. اگر بخواهیم کابل های برق فشار ضعیف را از منظر نوع هادی بررسی کنیم، شامل کابل‌های نصب ثابت، تک‌لا، افشان، نیمه‌ افشان گرد، نیمه‌ افشان سکتور و نیمه‌ افشان کامپکت می شوند. کابل های برق فشار ضعیف در کاربری های گوناگونی برای انتقال الکتریسته در خطوط توزیع، انتقال نیروی محرکه به الکتروموتور ها، سیستم های روشنایی و مواردی از این دست، مورد استفاده قرار گرفته و عمومأ به صورت دفن در زمین و یا در داخل کانال های مخصوص مورد بهره برداری قرار می گیرند.

کابل برق فشار ضعیف

انواع کابل های فشار ضعیف

انواع کابل های فشار ضعیف را به لحاظ شیلد دار و زره دار بودن همرا با علائم اختصاری در یک تقسیم بندی کلی می توان به شکل زیر آورد:

  • فشارضعیف-معمولی: NYY , NAYY , N2XY , NA2XY
  • فشارضعیف-شیلدار: NYCY , NYSY , N2XCY
  • فشارضعیف-زره دار: NYRY , N2XRY , NYBY , N2XBY
  • فشارضعیف-شیلدار و زره دار: NYCYRY , NYCYBY , N2XCYRY , N2XCYBY , NYSYRY , NYSYBY
  • فشارضعیف-سربدار و زره دار: NYKYRY , NYKYBY , N2XKYRY , N2XKYBY
  • فشارضعیف-شیلدار- سربدار و زره دار: NYSYKYRY , NYSYKYBY , N2XSYKYRY , N2XSYKYBY , NYCYKYRY , NYCYKYBY , N2XCYKYRY , N2XCYKYBY

خرید کابل برق فشار ضعیف از سایت

سایت نامیرا کابل مفتخر است که توانسته با نیروهای متخصص و مشاورین متعهد مشتریان همراه خود را برای دستیابی سریع و آسان به محصولات مورد نیازشان یاری نماید. هدف اصلی ما ایجاد رضایت مشتریان از طریق فراهم کردن انواع محصولات مورد نظرشان و تحویل به موقع آنهاست. انواع کابل برق فشار ضعیف از طریق سایت نامیرا کابل قابل سفارش و تحویل است.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

تلگرام
تماس تلفنی
واتس اپ