پخش عمده سیم و کابل برق

آنچه در این مقاله می خوانید...

پخش کابل برق و پخش سیم برقسیم برق ساختمانیسیم و کابل برق نسوزکابلهای افشانکابلهای قدرت زمینیکابل خودنگهدارانتظارات مشتریان کابل و سیم برق چیست؟

پخش کابل برق و توزیع سیم برق یک برنامه جامع و با افق دید گسترده است. در طرح پخش عمده انواع سیم و کابل برق در کنار توجه به تنوع محصولات و تناسب نحوه عرضه با بازار مصرف هر رده، موضوع ارتقای دانش خرید سیم و کابل نیز مورد تاکید قرار گرفته است.

فروش سیم برقتجربه نشان داده است زمانی که یک خریدار و مشتری با تسلط و آگاهی بیشتری اقدام به خرید سیم یا کابل مورد نظر خود می کند، رضایت بیشتری نسبت به خرید احساس خواهد نمود. به طور کلی محصولات صنعتی دارای ویژگی ها و پارامترهای فنی متعددی هستند که مستقیم یا غیر مستقیم بر نحوه عملکرد آنها تاثیر می گذارند.
خریدار با توجه به شرایط خود و پروژه اش هنگامی خواهد توانست سیم و کابل مناسب را انتخاب نماید که به این اطلاعات دسترسی آسانی داشته باشد. رویکردی که در پخش عمده سیم و کابل برق وجود دارد دقیقا مبتنی بر همین اصل است.

کابلهای قدرت فشار ضعیف

پخش کابل برق و پخش سیم برق

محصولاتی که هم اکنون در برنامه پخش سیم برق و کابل برق قرار گرفته اند مطابق فهرست زیر هستند؛ البته تغییرات در این لیست از همین طریق و نیز کانالهای ارتباطی به اطلاع مشتریان رسانده خواهد شد :

 • سیم برق ساختمانی (افشان و ارت)
 • انواع سیم برق نسوز تک روکش و دو روکش
 • کابل برق افشان
 • کابل برق مفتولی سبک و سنگین
 • کابلهای زمینی مسی و آلومینیومی
 • کابل خودنگهدار
 • کابل برق نسوز

پخش کابل برق

سیم برق ساختمانی

بیشترین درخواست برای این گروه مربوطه به سیمهای افشان رنگی و ارت هستند. سیم افشان در سطح مقاطع 0.75، 1، 1.5، 2.5، 4 و 6 برای استفاده در سیم کشی ساختمانها مورد استفاده قرار می گیرند.

کلافهای سیم ساختمانی

سیم و کابل برق نسوز

این سیمها و کابلها معمولا برای مکانهایی که استقامت حرارتی بالاتری مورد نیاز است مورد درخواست قرار می گیرند. انواع سیم نسوز و کابل نسوز به صورت مستقیم از واحد تولید بارگیری و ارسال می شوند.

سیم نسوز قلع اندود

کابلهای افشان

یکی از گروه های پر تقاضا و پر کاربرد کابل برق همین کابلها هستند. سایزهای متنوع کابل افشان با تضمین کیفیت ساخت آماده پخش و ارسال مستقیم است.

کابل افشان 5 در 10

کابلهای قدرت زمینی

دو زیر گروه اصلی کابلهای زمینی عبارت خواهند بود از کابل مسی و کابل آلومینومی. این کابلها به صورت تک سیمه و چند سیمه در سطح مقاطع گوناگون عرضه می گردند.

قیمت کابل آلومینیومی زمینی

کابل خودنگهدار

با توجه افزایش کاربرد این کابلها در خطوط هوایی توزیع برق، آمادگی خود را برای پخش و توزیع آنها اعلام می کنیم. کابل خودنگهدار به شکل تکفاز و سه فاز ارائه می شود.

کابل آلومینیوم خودنگهدار

انتظارات مشتریان کابل و سیم برق چیست؟

دیدگاه ها و سلایق مشتریان متفاوت است و تغییرات زمان و شرایط اقتصادی نیز بر این موضوع اثر می گذارد. در اینجا به چند مورد از انتظارات مشتریان سیم و کابل برق که عمومیت دارد اشاره می کنیم :

 • دسترسی آسان به توزیع کننده سیم و کابل
 • عرضه محصولات اصل
 • قیمت مناسب در هر رده کیفی
 • تنوع سیم و کابل ارائه شده
 • کاهش هزینه های جست و جوی محصول و ثبت سفارش
 • کوتاه بودن زمان تحویل سفارشها

چنانچه دغدغه یا درخواست شما موردی غیر از موارد بیان شده است، حتما آن را با ما در میان بگذارید.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام
تماس تلفنی
واتس اپ