پخش عمده سیم و کابل برق

پخش کابل برق و توزیع سیم برق یک برنامه جامع و با افق دید گسترده است. در طرح پخش عمده انواع سیم و کابل برق در کنار توجه به تنوع محصولات و تناسب نحوه عرضه با بازار مصرف هر رده، موضوع ارتقای دانش خرید سیم و کابل نیز مورد تاکید قرار گرفته است.

فروش سیم برق

تجربه نشان داده است زمانی که یک خریدار و مشتری با تسلط و آگاهی بیشتری اقدام به خرید سیم یا کابل مورد نظر خود میکند، رضایت بیشتری نسبت به خرید احساس خواهد نمود. به طور کلی محصولات صنعتی دارای ویژگیها و پارامترهای فنی متعددی هستند که مستقیم یا غیر مستقیم بر نحوه عملکرد آنها تاثیر میگذارند.

خریدار با توجه به شرایط خود و پروژه اش هنگامی خواهد توانست سیم و کابل مناسب را انتخاب نماید که به این اطلاعات دسترسی آسانی داشته باشد. رویکردی که در پخش عمده سیم و کابل برق وجود دارد دقیقا مبتنی بر همین اصل است.

پخش کابل برق و پخش سیم برق

پخش کابل برق

محصولاتی که هم اکنون در برنامه پخش سیم برق و کابل برق قرار گرفته اند مطابق فهرست زیر هستند؛ البته تغییرات در این لیست از همین طریق و نیز کانالهای ارتباطی به اطلاع مشتریان رسانده خواهد شد:

 1. سیم برق ساختمانی (افشان و ارت)
 2. انواع سیم برق مقاوم در برابر حرارت
 3. کابل برق افشان
 4. کابل برق مفتولی سبک و سنگین
 5. کابلهای زمینی مسی و آلومینیومی
 6. کابل خودنگهدار
 7. کابلهای کنترل

سیم برق ساختمانی

کلافهای سیم ساختمانی

بیشترین درخواست برای این گروه مربوطه به سیمهای افشان رنگی و ارت است. سیم افشان در سطح مقاطع 0.75، 1، 1.5، 2.5، 4 و 6 برای استفاده در سیم کشی ساختمانها مورد استفاده قرار میگیرند.

سیم و کابل برق نسوز

سیم نسوز قلع اندود

این سیمها و کابلها معمولا برای مکانهایی که استقامت حرارتی بالاتری مورد نیاز است مورد درخواست قرار میگیرند. انواع سیم نسوز و کابل نسوز به صورت مستقیم از انبار توزیع بارگیری و ارسال میشوند.

کابلهای افشان

کابل افشان 5 در 10

یکی از گروههای پر تقاضا و پر کاربرد کابل برق همین کابلها هستند. سایزهای متنوع کابل افشان با تضمین کیفیت ساخت آماده پخش و ارسال مستقیم است.

کابلهای قدرت زمینی

Namira Cable Outside Warehouse

دو زیر گروه اصلی کابلهای زمینی عبارت خواهند بود از کابل مسی و کابل آلومینومی. این کابلها به صورت تک سیمه و چند سیمه در سطح مقاطع گوناگون عرضه میگردند.

کابل خودنگهدار

کابل آلومینیوم خودنگهدار

با توجه افزایش کاربرد این کابلها در خطوط هوایی توزیع برق، آمادگی خود را برای پخش و توزیع آنها اعلام میکنیم. کابل خودنگهدار به شکل تکفاز و سه فاز ارائه میشود.

انتظارات مشتریان کابل و سیم برق چیست؟

دیدگاهها و سلایق مشتریان متفاوت است و تغییرات زمان و شرایط اقتصادی نیز بر این موضوع اثر میگذارد. در اینجا به چند مورد از انتظارات مشتریان سیم و کابل برق که عمومیت دارد اشاره میکنیم :

 1. دسترسی آسان به توزیع کننده سیم و کابل
 2. عرضه محصولات اصل
 3. قیمت منصفانه
 4. تنوع سیم و کابل ارائه شده
 5. کاهش هزینه های جست و جوی محصول و ثبت سفارش
 6. کوتاه بودن زمان تحویل سفارشها

چنانچه دغدغه یا درخواست شما موردی غیر از موارد بیان شده است، حتما آن را با ما در میان بگذارید.

تماس با ما