اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

لیست قیمت کابل قدرت

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع کابل قدرتلیست قیمت کابل های قدرت

لیست قیمت کابل قدرت با لحاظ نمودن نوع درخواست، کمیت سفارش، محل تحویل محصول و دیگر شرایط مورد نظر مشتریان ارجمند و پیشنهاد و تخفیف های متناسب ارائه می گردد.

کابل قدرت را می توان به اشکال گوناگون تعریف نمود؛ اما غالبا این گروه از کابلهای برق ضمن وجود تفاوتها، دارای نکات مشترکی هستند:

  1. کابل قدرت برای نصب در زیر زمین یا درون کانال و حتی زیر آب طراحی می گردد.
  2. کابل قدرت معمولا تامین کننده بخش قابل توجهی از بار الکتریکی صنعتی، مسکونی، تجاری، آموزشی، کشاورزی یا عمومی است.

از طرفی موارد متمایز کننده یا ایجاد کننده تفاوت در کابلهای قدرت وجود دارند که بر پایه آنها می توان انواع کابل قدرت را دسته بندی نمود.

انواع کابل قدرت

لیست قیمت کابل

  1. ولتاژ نامی: فشار ضعیف، متوسط و قوی
  2. جنس هادی: مس (افشان، مفتولی و چند مفتولی) یا آلومینیوم
  3. تعداد رشته: تک یا چند رشته
  4. سطح مقطع رشته ها
  5. حفاظت مکانیکی: زره یا آرمور و نوع آن، سربدار و …
  6. جنس عایق و روکش

لیست قیمت کابل های قدرت

همین تفاوتهای یاد شده در قیمت کابل قدرت هم تاثیر دارند. مثلا کابل فشار متوسط از فشار ضعیف گرانتر است، کابل آلومینیومی ارزانتر است، سایز رشته های کابل رابطه ای مستقیم با قیمت آن دارد، کابلهایی که در آنها زره یا دیگر لایه های خاص وجود دارد گرانتر هستند و قیمت کابل با عایق و روکش PVC معمولا مقداری متفاوت با موارد دیگری مانند XLPE خواهد بود.

نوسانات نرخ فلزات و عایقها، تحویل کابل در کارخانه یا انبار پخش یا محل مورد نظر مشتری، مقدار سفارش و عنوان تجاری یا سطح مرغوبیت کابلها هم در تعیین قیمت نهایی کابل قدرت موثرند. مطابق سفارش مشتریان، لیست قیمت در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

phone icon  کلیک نمایید

 info@namiracables.com

تماس بگیرید