اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

لیست قیمت کابل آلومینیومی single core

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا کابل آلومینیومی؟سایزهای کابل آلومینیومی تک رشتهپارامترهای موثر در قیمت کابل آلومینیومی

قیمت کابل آلومینیومی single core یا تک رشته با توجه به نوع و رده کابل به صورت تکی یا لیست کامل در اختیار خریداران گرامی قرار میگیرد.

کابل قدرت آلومینیومی چه در سطح فشار ضعیف و چه در محدوده فشار متوسط به صورت Single Core هم تولید میشود. کابل تک رشته کابلی است که تنها دارای یک رساناست و مسیری یکتا برای عبور جریان در ساختار آن وجود دارد. با کنار هم قرار دادن دو یا چند کابل آلومینیومی Single Core می توان از آنها در شبکه های متنوع تکفاز و سه فاز استفاده نمود.

کابل آلومینیومی تک رشته

چرا کابل آلومینیومی؟

دو ویژگی مهم سبکی و ارزان بودن سبب شده است فلز آلومینیوم به رسانایی محبوب برای تولید کابل برق تبدیل شود. البته استانداردها استفاده از این هادی را به کابلهای قدرت زمینی و کابلهای هوایی محدود کرده اند تا کاربران ضمن بهره مندی از مزایای این کابلهاT از آسیبها و خطرها به دور باشند.

با انتخاب صحیح سایز و خرید کابل مرغوب، شما هم میتوانید از مزایای کابلهای آلومینیومی تک رشته و چند رشته بهره مند شوید.

سایزهای کابل آلومینیومی تک رشته

کابل آلومینیومی تک سیمه

  1. 50*1
  2. 70*1
  3. 95*1
  4. 120*1
  5. 150*1
  6. 185*1
  7. 240*1
  8. 300*1
  9. 400*1
  10. 500*1

پارامترهای موثر در قیمت کابل آلومینیومی

ولتاژ اسمی کابل، قیمت آلومینیوم، PVC و XLPE و شرایط تولید و عرضه آن در تعیین و اعلام قیمت اثرگذارند و بر همین اساس است که در پی سفارشهای رسیده، قیمت کابلهای آلومینیومی به شکل تک یا لیست به سمع و نظر مشتریان رسیده و پیشنهاد میگردد.

لیست قیمت کابل متشکل از سایزهای قابل عرضه و قیمت پایه هر کدام است. در کنار این، مدارک اطمینان بخش مرغوبیت و استاندارد کابل و شرایط تامین و تحویل آن هم ارائه میشود.

با توجه به نوسانات قیمتها و متغیر بودن نرخ هر کابل نسبت به درجه کیفی، مشتریان گرامی میتوانند از طریق ارتباط با دپارتمان فروش از لیست قیمتهای به روز مطلع گردند.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

phone icon  کلیک نمایید

 info@namiracables.com

تماس بگیرید