اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

قیمت کابل فشار متوسط مسی

هر چند تاثیر و سهم قیمت مفتول مسی در تعیین قیمت کابل فشار متوسط با کابلهای فشار ضعیف متفاوت است؛ اما باز هم موثرترین فاکتور در این مورد به شمار می آید.
هنگام خرید و فروش کابل فشار متوسط مسی، در کنار سایز که یک فاکتور مهم است به ولتاژ اسمی، ساده یا مسلح و مسی یا آلومینیومی بودن هادی کابل توجه می شود. همه این موارد علاوه بر تمایز در نحوه عملکرد و استفاده از کابل، در قیمت گذاری آن هم تاثیر عمده دارند.
ضخامت بیشتر عایق و روکش به کار رفته در کابل فشار متوسط و همچنین لایه های بیشتری که نسبت به کابلهای فشار ضعیف در ساختار این محصولات وجود دارد موجب می شود تاثیر و سهم مس در قیمت تمام شده تغییر یابد؛ لکن همچنان اصلی ترین عامل خواهد بود. از طرفی همین مواد عایقی یا نیمه هادی و اسکرین که در ساخت کابل فشار متوسط استفاده می شود و فرآیند تولید آنها، نقش قابل توجهی در تعیین قیمت دارند. قیمتی که برای سفارشهای انواع کابل فشار متوسط مسی پیشنهاد می گردد متاثر از شرایط روز تولید و بازار و کمیت سفارش نیز خواهد بود.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

phone icon  کلیک نمایید

 info@namiracables.com

تماس بگیرید