قیمت کابل تلفن فویل دار استاندارد

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع کابل تلفن فویل دارقیمت کابل تلفن استانداردخرید کابل تلفن و پیشنهاد نامیرا کابل

قیمت کابل تلفن فویل دار با توجه به نیاز روزافزون در زمینه سیم و کابل، و همچنین با در نظر گرفتن استاندارد های تاییده شده آن، می تواند یکی از فاکتورهای اصلی در زمینه خریداری کابل تلفن باشد. آشکار است که یکی از وظایف اصلی ما در مجموعه نامیرا کابل تامین کابل های تلفن استاندارد و ارائه قیمت به روز آن است.

انواع کابل تلفن فویل دار

اگر بخواهیم کابل های تلفن فویل دار را در یک دسته بندی کلی قرار دهیم، می توانیم آنها را به صورت زیر بیان کنیم:

  1. کابل فویل دار هوایی
  2. کابل فویل دار زمینی

هر کدام از کابل های فویل دار هوایی و زمینی کاربری خاص خود را داشته و دارای سطح مقطع، تعداد زوج ها، جنس هادی و روکش مختلفی هستند. به عنوان مثال کابل تلفن فویل دار هوایی با هادی از جنس مس آنیل شده که دارای پوششی از نوار پلی استر، نوار آلومینیوم و غلاف پی وی سی خاکستری است، دارای کاربری در تاسیسات تلفن داخل ساختمان و همچنین در مراکز تلفن به صورت ثابت بر روی دیوار می باشد. در مقابل کابل تلفن فویل دار زمینی مناسب جهت استفاده در زیر زمین حتی بدون حفاظ است.

     قیمت کابل تلفن

قیمت کابل تلفن استاندارد

استاندارد بودن یک محصول از مهم ترین فاکتورهای خرید آن است، چرا که هر خریداری در وهله اول به کیفیت کالای مورد نظر توجه داشته و سپس به بررسی و مقایسه قیمت می پردازد. پر واضح است که قیمت یک محصول تابع کیفیت آن است. در مورد انواع کابل تلفن نیز این مهم صدق می کند. به عبارت دیگر محصولی که دارای استاندارد های معین و تایید شده است، اطمینان خاطر را برای خریدار و مصرف کننده به ارمغان آورده و باعث می شود قیمت ارائه شده را نیز به شکل معقول تری پذیرا باشد.

خرید کابل تلفن و پیشنهاد نامیرا کابل

موضوع کلی این مقاله، توجه به استاندارد های کابل تلفن است. هر محصولی هنگامی می تواند نیاز ما را به عنوان مصرف کننده برطرف سازد که مطمئن باشیم کالای مورد نظر ما دارای کیفیت است و برای سال های طولانی بدون دغدغه چه از نظر آسیب دیدگی و چه از نظر ایجاد حادثه می توانیم از آن بهره ببریم. اما علاوه بر استاندارد بودن یک محصول عواملی مانند:

  • معتبر بودن تولیدکننده کالا
  • خرید از برندی شناخته شده
  • دسترسی آسان به سایت و بهره گیری اطلاعات مشاوران
  • آسان طی شدن مراحل ثبت سفارش و خرید

می توانند در انتخاب و خرید مشتریان تاثیرگذار باشند. از این رو مجموعه نامیرا کابل با تأمین و تهیه کابل های تلفن استاندارد کوشیده است تمامی این نیاز ها را در نظر گرفته و خریدی مطمئن و آسان را برای مشتریانش فراهم سازد.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

جست و جو
تماس تلفنی
واتس اپ