اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

قیمت عمده کابل مسی

امروز می خواهیم درباره قیمت انواع کابل که در آنها از رسانای مسی استفاده شده صحبت کنیم و از رابطه کمیت سفارش و خرده یا عمده بودن آن با قیمت بگوییم.
اگر در معرفی یک کابل تنها عنوان کابل مسی را به کار بریم با گروه های متنوعی از محصولات این حوزه رو به رو خواهیم شد. درست است که این کابلها از دیدگاه کاربری تفاوتهای عمده و اساسی با هم خواهند داشت؛ اما حداقل در یک زمینه مشترکند و آن وجود فلز مس در ساختار آنهاست. همین نکته در تعیین یا تغییر قیمت این کابلها هم نقش اصلی را بازی می کند.
کابل های مسی را می توان در سه رده کلی زیر دسته بندی نمود :
کابل برق مسی
کابل مخابراتی مسی
کابل کنترل و ابزار دقیق مسی

هر کدام از اینها نیز دارای زیر گروه هایی برای خود هستند. از صحبت اصلی دور نشویم، بحث ما در مورد قیمت این کابلهاست. هر چه قدر سایز کابلهای مسی افزایش پیدا کند (صرفنظر از نوع کابل) قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد. منظور از سایز کابل قطر یا سطح مقطع هادی و تعداد رشته های به کار رفته در آن است. از این جهت رابطه مستقیمی میان نرخ روز مفتول مس در بورسهای فلزات با قیمت کابلهای مسی وجود خواهد داشت. البته دیگر مشخصات فنی کابل مسی مانند نوع و جنس اجزای تشکیل دهنده آن هم در تعیین قیمت موثر هستند.
موضوع بعدی در این باب، مقدار سفارش و خرید است. غالبا برای خریدهای عمده تخفیف ها و آفرهایی از سمت عرضه کنندگان و تامین کنندگان کابل ارائه می گردد. این که چه متراژی شامل سفارشهای عمده خواهد بود را می توان حسب مورد اعلام یا در مورد آن به توافق رسید.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

phone icon  کلیک نمایید

 info@namiracables.com

تماس بگیرید