خانه / سیم سیلیکونی / قیمت سیم نسوز سیلیکونی

قیمت سیم نسوز سیلیکونی

قیمت سیم نسوز تابعی از مشخصات فنی، تجاری و کیفی سیم است. عرضه مستقیم انواع سیم مقاوم در برابر گرما و نسوز سیلیکونی سبب شده است مشتریان ضمن برخورداری از محصولات مرغوب، سیم مورد نظر خود را با قیمت مناسب تهیه کنند.

استفاده از متریالها و ترکیبهای گوناگون در ساخت عایق و روکش سیم و کابل با اهداف مختلف و برای دستیابی به ویژگی های مدنظر و نیازهای جدید صورت می گیرد. در کنار نارسانایی الکتریسیته، ویژگی های مکانیکی، حرارتی و شیمیایی عایقها و روکشها بسیار حائز اهمیت هستند.

سیم نسوز

انواع سیم نسوز سیلیکونی

سیم های سیلیکونی معروف به نسوز دارای گریدهای متنوعی هستند و به منظور انتخاب صحیح و مدیریت هزینه، اطلاعات کافی در مورد ویژگی ها و مشخصات فنی سیمها در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. مهم ترین دسته های این محصول عبارتند از :

  • سیم سیلیکونی تک روکش
  • سیم نسوز دو روکش (عایق سیلیکون + روکش فایبرگلاس)
  • سیم نسوز و مقاوم در برابر شعله

قیمت سیم نسوز

قیمت سیم نسوز

معمولا هنگامی که می خواهیم قابلیت ویژه ای را به یک محصول بیافزاییم، ناگزیر هستیم تغییر در قیمت تمام شده آن را هم بپذریم. البته این بدان معنا نیست که توجهی به حفظ تعادل و تناسب قیمت نمی شود. همکاران ما در مدیریت تولید همواره تلاش خود را به کار می گیرند تا با به کارگیری شیوه های نوین ساخت ضمن افزایش مرغوبیت سیم سیلیکونی تولیدی، از افزایش قیمت تمام شده جلوگیری کنند.
برنامه عرضه سیم نسوز سیلیکونی بر پایه فروش عمده است و قیمتها نیز بر همین اساس پیشنهاد می شوند.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
کارشناس فروش : 09120471420

مطلب پیشنهادی

سیم نسوز دو روکش

عرضه سیم نسوز سیلیکونی دو روکش

سیم نسوز دو روکش سیلیکونی را که ساخته شده به وسیله گروه تولید ایرانی است …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید