قیمت سیم افشان 1.5 و 2.5

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید سیم افشانمشخصات سیم افشان 1.5 و 2.5جریان مجاز سیم برق 1.5 و 2.5قیمت سیم افشان 1.5 و 2.5پیشنهاد نامیرا کابل

قیمت سیم افشان 1.5 و 2.5 یکی از پر تکرارترین پرسشهای مشتریان و خریداران سیم و کابل ساختمانی چه در فضای اینترنت و چه در مراجعات حضوری و یا مکالمات تلفنی است.

نمونه رنگ بندی سیم افشانمحصولات صنعت سیم و کابل را از دیدگاه میزان تقاضا و تنوع طیف مشتریان هم می توان دسته بندی نمود. اگر چنین معیاری را برای گروه بندی تولیدات در نظر بگیریم؛ آنگاه سیم افشان به ویژه در سایزهای 1.5 و 2.5 میلی متر مربع، در دسته پر تقاضاها با تنوع نسبی بالای طیف مشتریان قرار خواهد گرفت.

کلاف سیم افشان

تولید سیم افشان

تولید سیم برق افشان دارای سه مرحله اصلی زیر است :

  • هادی سازی
  • اضافه نمودن عایق
  • بسته بندی

در مرحله هادی سازی ورودی خط تولید مفتول مسی 8 میلیمتری است. با استفاده از دستگاه های کشش این مفتول به قطرهای نازک تر تبدیل می شود. سپس مفتولها در کوره قرار گرفته و برای تولید سیم و کابلهای افشان نرم می شوند. این رشته های نازک نرم شده مطابق استانداردها به هم تابیده می شوند و سایزهای مختلف سیم به دست می آید.

تولید سیم افشان

مثلا از کنار هم قرار گرفتن 30 تا 32 رشته مسی با قطر 0.24 میلیمتر سیم نمره 1.5 حاصل می شود و برای سیم 2.5 تعداد این رشته ها برابر است با 50 تا 52.
مرحله بعد عایق زنی نام دارد که توسط دستگاه اکسترودر انجام می شود. گرانول PVC برای ساخت عایق سیمهای افشان رایج به کار می رود. مشخصات فنی سیم هم بر روی عایق درج می گردد. در نهایت سیمها بسته بندی می شوند که شیوه متداول کلافهای 100 متری هستند.

حلقه سیم افشان

مشخصات سیم افشان 1.5 و 2.5

  • ولتاژ اسمی : 450/750 ولت
  • جنس عایق : پی وی سی نوع C
  • رنگ بندی : قرمز، مشکی، زرد، سبز، آبی، قهوه ای، سبز و زرد (ارت) و دیگر رنگها مطابق سفارش
  • استاندارد مرجع : استاندارد بین المللی IEC 60227-3 و استاندارد ملی ISIRI 607-3

جریان مجاز سیم برق 1.5 و 2.5

جدول زیر جریان مجاز سیم 1.5 میلیمتر مربع را در شرایط نصب مختلف و دمای محیط 25 درجه سانتیگراد نشان می دهد.

جریان مجاز سیم 1.5

برای سیم برق 2.5 هم در شرایط یکسان می توان به ترتیب 21، 27 و 34 آمپر را عبور داد.

قیمت سیم افشان 1.5 و 2.5

برای پاسخگویی به این سوال یک راهکار ساده ارائه آخرین لیست قیمت است که اغلب عرضه کنندگان و تولید کنندگان از همین شیوه استفاده می کنند. معمولا قیمتهای درج شده در این لیستها مشمول تخفیفهای مربوط به فروش نقدی یا فروش عمده خواهند شد.
روش دیگر در اطلاع رسانی قیمت روز سیم های افشان پر مصرف 1.5 و 2.5 اعلام قیمت به شکل اختصاصی برای هر سفارش است. مزیت این روش برقراری رابطه منطقی میان قیمت پیشنهاد شده و درخواست مشتری و نیز کمیت سفارش او خواهد بود. همچنین اگر تنوع رده کیفی در سیم های عرضه شده وجود داشته باشد، از این طریق می توان تطابق مناسبی را میان نیاز متقاضیان و محصول معرفی شده ایجاد نمود.

سیم افشان ساختمانی

پیشنهاد نامیرا کابل

مجموعه نامیرا کابل هر دو راهکار یاد شده را به کار گرفته است. از طریق کانالهای اطلاع رسانی قیمت روز سیم برق افشان به ویژه در سطح مقاطع 1.5 و 2.5 میلیمتر مربع اعلام می گردد و پیشنهادهای اختصاصی نیز روزانه در پاسخ به هر سفارش ارائه می شود.
به اطلاع مشتریان گرامی می رسانیم که علاوه بر عرضه عمده سیم افشان رایج و معمولی با عایق PVC، دیگر سیمهای برق مانند مقاوم در برابر حرارت و نسوز نیز در همین سایزها با کیفیت ساخت رقابتی و قیمت مناسب، برای فروش آماده می گردد.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام
تماس تلفنی
واتس اپ