قیمت سیم افشان استاندارد

آنچه در این مقاله می خوانید...

استاندارد سیم افشانمشخصات سیم افشانپیشنهاد قیمت سیم افشان

قیمت سیم افشان یک موضوع چند وجهیست. بیان لزوم استاندارد بودن سیم افشان و مولفه ها و شاخصه های مرغوبیت و رابطه ای که میان آن و قیمت وجود دارد بر تصمیم گیری مناسب خریداران تاثیر می گذارد.

سیم افشان نمره 10تداوم برق رسانی مطمئن به تجهیزات و حفظ ایمنی انسانها و تاسیسات، کارشناسان را بر آن داشته است تا با تعریف استاندارد و موازین فنی تا حد قابل اطمینانی موجب آسودگی خاطر کاربران سیمهای برق شوند.

استاندارد سیم افشان

سیم افشان به دلیل کاربرد بیشتر در سیم کشی های ساختمانی ایران مورد توجه قرار می گیرد. سیم افشان معمولی مطابق استاندارد بین المللی IEC 60227-3 و استاندارد ملی ISIRI 607-3 تولید می گردد.
هادی به کار رفته در تولید این محصول مس نرم شده کلاس 5 است که برای آن نیز استاندارد ISIRI 3084 و IEC 60228 وجود دارد. از پی وی سی هم برای ساخت عایق سیم افشان متداول استفاده شده که رنگ بندی آن می تواند متفاوت و متنوع باشد.

مطابق مقررات ملی ساختمان تنها استفاده از سیم برق مسی در سیم کشی ساختمانها مجاز بوده و به کارگیری سیمهای افشان آلومینیومی یا CCA ممنوع است.

انواع سیم افشان

مشخصات سیم افشان

سایزبندی سیم افشان مطابق استانداردهای یاد شده با توجه به سطح مقطع هادی آن است که با یکای میلیمتر مربع بیان می شود؛ مثلا :

  • سیم افشان 0.5×1
  • سیم افشان 0.75×1
  • سیم افشان 1×1
  • سیم افشان 1.5×1
  • سیم افشان 2.5×1

در معرفی این محصول علاوه بر عنوان افشان، نامهای دیگری مانند سیم رشته ای و سیم انعطاف پذیر و کد یا کوته نوشته های NYAF، H05V-K و H07V-K به کار می روند.
محدوده دمایی 5- تا 70+ درجه سلسیوس در نصب قابل انعطاف و ولتاژ نامی 300/500 ولت تا سطح مقطع 1 و 450/750 ولت برای سایزهای بیش از 1 میلیمتر مربع از دیگر ویژگی های سیم افشان است.

حلقه سیم افشان

پیشنهاد قیمت سیم افشان

چنانچه سیم افشان برابر با ویژگی های و استانداردهای تعریف شده تولید گردد، می توان از آن با خیالی آسوده در مکانهای مجاز استفاده نمود و در صورت انتخاب سایز مناسب و رعایت الزامات نصب و بهره برداری، هیچ آسیبی کاربران را تهدید نخواهد کرد.
از اقداماتی که عرضه کننده سیم افشان باید انجام دهد بیان استاندارد بودن سیم و اطمینان بخشی از این منظر و پیشنهاد قیمت با توجه به کمیت سفارش و سطح مرغوبیت محصول است.

سیمهای آلومینیومی با روکش مس قیمت پایین تری دارند؛ اما استفاده از آنها غیر ایمن و خطرزاست و هزینه های بسیار زیادی را در آینده به کاربران تحمیل خواهد نمود.

با توجه به ارائه محصول از انبار اصلی توزیع، به هیچ وجه نگران تامین سیم افشان مورد نیاز خود نباشید؛ تنها یک تماس تلفنی برای ثبت سفارش خرید کافیست.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام
تماس تلفنی
واتس اپ