قیمت روز کابل برق

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاع از قیمت روز کابل برقپیشنهاد ماعوامل موثر در تعیین قیمت کابل برققیمت کدام کابل برق را از نامیرا بپرسیم؟رابطه قیمت کابل برق و کیفیت ساخت آن

تغییرات و نوسانات قیمت کابل برق متاثر از عوامل مختلفی است. خریداران برای اطلاع از قیمت روز کابل برق یا باید مرتبا این عوامل را مورد پایش قرار دهند یا با مراکز اصلی تامین و عرضه کابل در ارتباط باشند که دومی راه بهتری به نظر می رسد.

کابل برق صنعتی

اطلاع از قیمت روز کابل برق

مشتریانی که به طور منظم یا در فواصل مشخص اقدام به خرید انواع کابل برق می نمایند و نیز فعالان در بخش خرده فروشی کابل برق از مهم ترین افرادی هستند که معمولا مشتاقند از قیمت روز این محصولات آگاه باشند تا با اطلاعات کافی در مورد خرید تصمیم گیری کنند.

قیمت کابل مفتولی

پیشنهاد ما

راه های مختلفی به منظور ارائه اطلاعات مورد نیاز مشتریان پیش بینی شده است. در حالت کلی می توان قیمت پایه هر نوع از کابل برق را در اختیار متقاضیان قرار داد و این تنها یک شیوه اطلاع رسانی قیمت خواهد بود.
روش بهتر تعدیل و متناسب سازی قیمت کابل برق با کم و کیف سفارش مشتری است و این از طریق ارتباط مستقیم مشتری با دپارتمان فروش مهیا گشته است. عموما هدفی که از اقدامات بیان شده دنبال می شود، کاهش دغدغه های مشتریان در تهیه انواع کابل برق، آسان سازی فرآیند سفارش و تقلیل هزینه های جانبی خرید می باشد.

قیمت و مرغوبیت کابل برق

عوامل موثر در تعیین قیمت کابل برق

شاخصه های متعددی در تعیین و تغییر قیمت انواع کابل برق نقش ایفا می کنند. در اینجا به مهم ترین این عوامل اشاره می کنیم :

 • نرخ مواد اولیه : غالبا شامل قیمت مفتول مس، قیمت آلومینیوم و قیمت مواد مورد نیاز برای تولید عایق و روکش کابل برق می شود.
 • سطح کیفی کابل برق : افزایش یا کاهش کیفیت ساخت یک کابل اثری مستقیم بر قیمت تمام شده آن دارد.
 • برند یا مارک کابل برق : صرفنظر از سطوج کیفی، نام یک برند و مارک آن می تواند اثری ناملموس اما آشکار بر قیمت کابل برق بر جای بگذارد.
 • مقدار خرید : این موضوع برای اکثر محصولات صنعتی وجود دارد. معمولا برای خرید در حجم، متراژ یا تناژ بالا قیمت پیشنهاد شده متفاوت با خریدهای خرده خواهد بود. به بیان ساده تر، قیمت عمده کمتر از قیمت خرده فروشی است.

کابل برق ایرانی

قیمت کدام کابل برق را از نامیرا بپرسیم؟

مستحضرید که تنوع در کابلهای برق بسیار زیاد است و به تبع آن قیمت روز کابل برق نیز متنوع خواهند بود. به طور کلی مجموعه نامیرا کابل در زمینه عرضه کابلهای برق زیر فعالیت می کند و شما مخاطب گرامی می توانید به منظور خرید، قیمت این محصولات را جویا شوید :

 1. کابل برق افشان معمولی و زمینی
 2. کابل مفتولی و نیمه افشان سبک و صنعتی
 3. کابل زمینی آلومینیومی
 4. کابل فشار ضعیف زره دار
 5. کابل شیلد و زره دار
 6. کابل برق خودنگهدار
 7. کابل نسوز
 8. کابل برق فشار متوسط زمینی
 9. کابل برق زمینی فشار قوی
 10. کابل برق با روکش لاستیکی یا الاستومری

رابطه قیمت کابل برق و کیفیت ساخت آن

گاهی برای مشتریانی که به منظور استعلام قیمت روز کابل برق با ما تماس می گیرند این سوال ایجاد می شود که آیا همواره کابل ارزان کیفیت ساخت پایینی دارد و یا کابل مرغوب الزاما گران است؟
در پاسخ به این سوال باید بگوییم که رابطه میان قیمت یک کابل و سطح کیفی آن یک رابطه مستقیم است و کابل مرغوبتر قیمت بالاتری خواهد داشت. البته باید توجه داشت طول عمر بیشتر و عملکرد مطلوب کابل مرغوب در میان مدت موجب بازگشت هزینه خواهد شد.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

تلگرام
تماس تلفنی
واتس اپ