قیمت انواع کابل فشار ضعیف

در کنار حساسیتی که نسبت به استاندارد و مرغوب بودن انواع کابل فشار ضعیف ارائه شده وجود دارد، تعادل و تناسب قیمت آنها برای مشتری نیز موضوع کم اهمیتی نیست.
مستحضرید که روشهای گوناگونی برای کاهش قیمت تمام شده و قیمت مصرف کننده در صنعت سیم و کابل به کار گرفته می شود. به طور کلی می توان این روشها را به دو دسته تقسیم نمود. دسته نخست شیوه های غیر مجاز و غیر هوشمندانه هستند. در این نوع راهکارها با کاستن کمیات فنی محصول و یا به کار گیری مواد اولیه نامرغوب و نامتناسب، قیمت تمام شده کاهش می یابد تا نظر مشتریان و کاربران جلب گردد.
گروه دوم شیوه های کاهش قیمت را می توان با عناوینی مانند مجاز و هوشمندانه تعریف نمود. اقداماتی مانند استفاده از تجهیزات و فرآیندهای نوین تولید که منجر به کاهش هزینه ساخت سیم و کابل و پیرو آن کاهش قیمت تمام شده آنها می شود و یا طراحی ساز و کارهای جدید به منظور کاستن از هزینه های خرید و اعمال تخفیفها، در این دسته جای می گیرند. شاید تاثیر راهبرد دوم در کاهش قیمت محصول از جمله انواع کابل فشار ضعیف کمتر از روشهای نخست باشد؛ اما به سبب پایبندی به الزامات استانداردی و رعایت حقوق مصرف کننده، در اذهان مشتریان اقدامی محبوب تر خواهد بود.
گوناگونی و تنوع واژه ای است که به راحتی می توان از آن در تعریف کابل های فشار ضعیف استفاد کرد. همین تنوع محصول به دنبال خود تنوع قیمت را خواهد داشت. برای محصولات پر کاربردی مانند کابلهای افشان ساختمانی و کابلهای زمینی فشار ضعیف اعم از مسی و آلومینیومی می توان نظر به خواست مشتریان، قیمتها را به شکل لیست ارائه نمود. در مورد کابلهای تخصصی یا ویژه که در رده ولتاژی فشار ضعیف تولید می گردند هم بسته به کم و کیف سفارش، غالبا قیمتها موردی اعلام می شوند.
دو نکته مهم در این جا وجود دارد. اول آن که راهبرد نامیرا کابل برای متعادل نمودن قیمت بر مبنای شیوه های گروه دومیست که در بالا معرفی شد. موضوع بعدی استفاده از راه های ارتباطی متنوع به منظور ارتباط با مشتریان، ارائه پیشنهاد قیمت و دیگر اطلاعات فنی انواع کابل فشار ضعیف است.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام
تماس تلفنی
واتس اپ