خانه / کابل سیلیکونی / فروش کابل نسوز سیلیکونی

فروش کابل نسوز سیلیکونی

کابل با عایق و روکش سیلیکونی که در میان مصرف کنندگان اصطلاح نسوز هم در معرفی آن به کار می رود، از تولیدات استاندارد و با تنوع مناسب برای فروش مهیا شده است.

کاربرد خاص کابل خاص می طلبد. برای مصارف متداول شاید چندان مهم نباشد که عایق و روکش کابل توانایی تحمل دماهای بالا یا پایین را داشته باشد؛ اما آنجایی که شرایط محیطی یا حفاظتی چنین ویژگی را لازم بداند، انتخاب کابل مناسب با آن هم ضرورت می یابد.
ممکن است کابل برق یا کابل کنترل در معرض دماهای بالا و یا سرمای شدید قرار بگیرد (مثلا در مجاورت کوره یا سردخانه) و یا نیاز داشته باشیم که به هنگام بروز آتش سوزی، کابل بتواند افزایش دما را تحمل نموده و به کار خویش ادامه دهد (برای نمونه کابل اعلان حریق). برای چنین کاربردها یک پیشنهاد مناسب کابل سیلیکونی یا کابل نسوز خواهد بود.
لاستیک سیلیکون با محدوده وسیع تر کمینه و بیشینه دما، چنانچه در ساخت عایق و روکش کابل به کار رود؛ استحکام حرارتی آن را افزایش چشمگیری خواهد بخشید. همان طور که بیان شد کابلها با کاربریهای گوناگون می توانند مجهز به عایق سیلیکونی باشند. کابل برق سیلیکونی، کابل فرمان سیلیکونی و کابل شیلددار سیلیکونی از میان این مواردند.
علاوه بر نوع، سایز و دیگر مشخصات فنی، موضوع دیگری که به هنگام فروش کابل سیلیکونی اهمیت دارد؛ مرغوبیت ساخت و استاندارد بودن آن است. هنگامی که کابل حالت ویژه پیدا می کند، غالبا حساسیت در مورد کیفیت ساخت آن و قیمت تمام شده نیز بالا می رود. پس بدیهی است که مورد تایید بودن یا استاندارد بودن کابل باید برای خریدار محرز گردد.
با آگاهی به چنین شرایطی، بهترین پیشنهادها در فروش کابل سیلیکون به مشتریان ارجمند ارائه و در مورد تداوم مرغوبیت محصول و تناسب قیمت حساسیت بیشتری اعمال می شود.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
کارشناس فروش : 09120471420

مطلب پیشنهادی

تامین کابل سیلیکونی

تامین کابل سیلیکونی نسوز

تامین کابل سیلیکونی شامل تولید و واردات این محصول می شود. اما این که کدام …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید