فروش کابل مخابراتی مسی با قیمت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع کابل مخابراتی مسیسایز کابل مخابراتیفروش کابل مخابراتی

فروش کابل مخابراتی مسی شامل نمونه های مختلف این محصول اعم از Indoor و Outdoor می شود. قیمت پیشنهاد شده برای سفارشهای عمده هم به کمیت خرید و هم نوع و سایز کابل وابسته است. سایز کابل مخابراتی مسی یعنی تعداد زوج رشته ها و قطر هر یک از آنها که درباره این موضوع بیشتر صحبت خواهیم نمود.
کابل مخابراتی را با عناوین دیگری مانند کابل تلفن هم معرفی می کنند. شاید واژه کابل تلفن را بتوان زیر مجموعه ای برای کابل مخابراتی به شمار آورد؛ چرا که امروزه ارتباطات شکل گسترده تری یافته و تنها به مکالمات تلفنی محدود نمی گردد. زمانی که از فروش کابل مخابراتی مسی صحبت به میان می آید، بهتر است اول از انواع این محصول بگوییم تا موضوع بحث کاملا آشکار باشد.

انواع کابل مخابراتی مسی

  • کابل مخابراتی درون ساختمانی (Indoor)
  • کابل مخابراتی برون ساختمانی (Outdoor)

در کابل های مخابراتی مسی همان گونه که از نامشان پیداست انتقال اطلاعات و داده ها در بستر رسانای مسی انجام می پذیرد. از این منظر تفاوتی میان کابلهای بیرون و درون ساختمانی وجود ندارد. به بیان بهتر جنس دیگر بخشهای کابل مانند عایق و روکش و نیز وجود اجزای محافظ، تعیین کننده مکان مناسب برای نصب و بهره برداری از کابل هستند.

کابل مخابراتی خارج از ساختمانی خود دارای زیر گروه های متعددیست. کابل هوایی ساده، کابل هوایی مهار دار، کابل کانالی، کابل ژله فیلد کانالی و کابل ژله فیلد خاکی (کابل زمینی) محصولات مهم این گروه می باشد. کابل تلفن طوسی و کابل MDF هم از نمونه های رایج نوع داخل ساختمانی به شمار می آیند.

کابل مخابراتی فروش کابل مخابراتی کابل مخابراتی هوایی کابل تلفن طوسی

سایز کابل مخابراتی

قطر رسانای مسی استفاده شده در کابلهای مخابراتی مسی مطابق استانداردها (IEC، VDE و TCI) تعیین می گردد. با توجه به نوع کابل، قطرهای 0.4، 0.5، 0.6، 0.8 و 0.9 میلی متر از سایزهای رایج هستند. برای تعداد زوج رشته ها هم شاهد تنوع نسبتا بالایی هستیم. کابلهای 2 زوج، 4 زوج، 8 زوج، 10 زوج، 25 زوج، 30 زوج، 50 زوج و 100 زوج از نمونه های پر تقاضا و پر فروش محسوب می شوند.

کابل 100 زوج مخابراتی

فروش کابل مخابراتی

نگاه دپارتمان فروش به محصولات مختلف یک نگاه تخصصیست. به بیان دیگر، در مقوله انتخاب نوع کابل و پارامترهای موثر در آن سرفصلهای مدونی برای ارائه مشاوره آماده شده است. همچنین در بحث پیشنهاد و اعلام قیمت کابل مخابراتی از توانمندی ارتباطات برون سازمانی به بهترین شکل استفاده می گردد. همکاری با مشتریان و تامین ملزومات پروژه های مخابراتی و ارتباطی به صورت عمده، تجربیات ارزشمندی را نصیب گروه ما نموده است. این تجربیات را در ارائه خدمات بهتر و گسترده تر به کار می بندیم.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام
تماس تلفنی
واتس اپ