فروش کابل فشار ضعیف زمینی

به دلیل اهمیتی که کابل های فشار ضعیف زمینی در تغذیه بارهای گوناگون و گسترده خانگی، کارگاهی، کشاورزی، آموزشی، اداری، خدماتی و تفریحی دارند، مرغوبیت آنها و توجه به استاندارد بودنشان در هنگام خرید و فروش بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

همان طور که می دانید واژه های فشار ضعیف یا فشار متوسط و فشار قوی در صنعت برق به منظور بیان سطح ولتاژ تجهیزات به کار می روند. مطابق تعاریف استاندارد، کابل فشار ضعیف به آن دسته از کابلهای برق اطلاق می گردد که ولتاژ نامی و بایسته آنها مساوی یا کمتر از یک کیلو ولت (1000 ولت) باشد. با این تعریف متوجه می شویم که تنوعی وسیع از کابلهای برق در این جرگه می گنجند. البته زمانی که کلمه زمینی را به نام کابل می افزاییم از این تنوع کاسته شده و کاربری معین و محدودتر می گردد.

به طور کلی کابلهای فشار ضعیف زمینی به گونه ای ساخته می شوند که در ولتاژ نامی تعیین شده بدون مشکل به کار خود ادامه دهند و بتوان آنها را در زیر زمین نصب نمود. حال با توجه به دیگر مشخصات و ویژگی ها می توان کابل مناسب را انتخاب و خریداری نمود. مواردی مانند این که هادی کابل مسی باشد یا آلومینیومی، تعداد رشته ها و سطح مقطع آنها چه قدر باشد، جنس مناسب عایق و روکش چیست و آیا به حفاظتهای خاصی نیاز است یا خیر؟

در کنار این موارد همان طور که در آغاز بیان شد، خرید کابل از مراکز معتبر و توجه به استاندارد بودن کابل بسیار مهم است. ممکن است کلیه مراحل انتخاب سایز و جنس هادی و دیگر اجزای کابل به درستی انجام پذیرد؛ اما با خرید کابل غیر استاندارد انتظارات فنی برآورده نگردد.

از سویی دیگر کابلهای نامرغوب با مشکلات دیگری همچون عمر مفید کوتاه، افت ولتاژ و افزایش نامتعارف حرارت در حین کار رو به رو می شوند و در پی آن اختلال در عملکرد تجهیزات الکتریکی تغذیه شونده از طریق این کابلها و کاهش ایمنی به وجود می آید. عموما مرکز فروش کابل بهتر است در هنگام معرفی محصول کلیه جوانب فنی و اقتصادی را در نظر بگیرد و از این منظر به یک نقطه بهینه برای مشتری برسد.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام
تماس تلفنی
واتس اپ