خانه / کابل خودنگهدار / فروش کابل خودنگهدار فشار ضعیف

فروش کابل خودنگهدار فشار ضعیف

قیمت کابل خودنگهدار فشار ضعیف یکی از نقاط قوت یا مزیت این محصول است و رواج استفاده از آن در شبکه های هوایی برق فشار ضعیف تاثیر مستقیم بر آمارهای تولید و فروش این محصول بر جای گذاشته است. در این مورد نکات قابل توجهی نیز هم برای عرضه کنندگان و هم خریداران وجود دارد.
نکات متعددی در خرید و فروش محصولات صنعتی مطرح می گردد. در مورد کابل های برق این موضوع بیشتر شامل استانداردها و تاییدیه های کیفی خواهد شد. در انتخاب اجزای تشکیل دهنده کابل (هادی آلومینیومی و عایق) از استاندارد مرجع IEC و ISIRI استفاده می شود. همچنین نحوه سایز بندی و دیگر معیارهای فنی تولید و آزمون کابل خودنگهدار مطابق الزامات شرکت توانیر هم خواهد بود.

کابل خودنگهدار فشار ضعیف

کابل خودنگهدار فشار ضعیف

هنگامی که از کابل خودنگهدار فشار ضعیف صحبت به میان می آید، منظور و مقصود ما ولتاژ اسمی این کابل است که برای این رده برابر با 0.6/1 کیلو ولت می باشد. این موضوع از آن جهت اهمیت می یابد که کابل خودنگهدار برای به کارگیری در شبکه های توزیع فشار متوسط (مثلا 20 کیلو ولت) هم تولید و عرضه می گردد. در کنار ولتاژ نامی، سه فاز یا تکفاز بودن و سطح مقطع کابل، متراژ بسته بندی بر روی قرقره و زمان و مکان تحویل هم فاکتورهای مورد توجه در فروش کابل خودنگهدار به شمار می آیند.

فروش کابل خودنگهدار

قیمت کابل خودنگهدار

قیمت کابلهای خودنگهدار فشار ضعیف تابع فراسنجهای متعددیست. در اینجا به مهم ترین این شاخصه ها اشاره می شود :

  • نرخ روز آلومینیوم
  • قیمت مواد اولیه تولید عایق
  • سایز کابل : تکفاز یا سه فاز بودن و سطح مقطع رشته ها
  • کمیت خرید
  • برند کابل یا درجه کیفی آن
  • تخفیفهای ویژه دپارتمان فروش

قیمت کابل خودنگهدار

فروش کابل خودنگهدار

ساده ترین فرآیند سفارش و خرید انواع کابل خودنگهدار در دپارتمان فروش نامیرا مهیا شده است. برای انتخاب کابل مناسب جای هیچ نگرانی نیست و مناسب ترین پیشنهادها ارائه خواهد شد.

 

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
کارشناس فروش : 09120471420

مطلب پیشنهادی

فروش کابل خودنگهدار فشار متوسط

فروش کابل خودنگهدار فشار متوسط 20 کیلوولت

سایزهای استاندارد کابل خودنگهدار 20 کیلوولت در لیست فروش کابل خودنگهدار فشار متوسط قرار گرفته …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید