اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

فروش کابل برق ضد اسید

آنچه در این مقاله می خوانید...

سازگاری کابلها با شرایط بهره برداریکابل ضد اسید چیست؟

چه عاملی باعث میشود که یک کابل برق در برابر مواد یا شرایط خارجی و محیطی خاص مقاوم شود و مثلا عنوان کابل ضد اسید در معرفی نمونه ای از آنها به کار رود؟

سازگاری کابلها با شرایط بهره برداری

غالبا علاقه مند هستیم که کابلهای نصب شده در تاسیسات و شبکه ها در مدت طولانی و تعریف شده به کار خود ادامه دهند و شرایط محیط نصب روی عملکرد آنها کمترین تاثیر را داشته باشند. برای دست یابی به چنین هدفی ناگزیر هستیم امکاناتی را فراهم نماییم که میتوان آن را مصون سازی در برابر یک عامل خاص نامید.

کابل ضد اسید چیست؟

کابل ضد اسید یقینا عنوانیست که در معرفی کابلی به کار خواهد رفت که میتواند شرایط پایدار خود را در مجاورت و تماس با مواد اسیدی حفظ نماید. چنانچه در مشخصات فنی یک کابل برق به ویژگی ضد اسید اشاره شده باشد، انتظار میرود در فرآیند تولید آزمونهای متناسب با این خصیصه بر روی کابل انجام شده باشد.

مهم ترین راهکارها برای ساخت این گونه کابل برق عبارتند از :

  1. افزودن لایه (های) مقاوم در برابر مواد اسیدی به اجزای کابل
  2. ساخت کابل با روکش نهایی مقاوم در برابر اسید

نکته مهم دیگر در انتخاب این کابلها، توجه به PH موادیست که کابل در زمان بهره برداری با آنها در تماس خواهد بود. در واقع مقدار اسیدیته این مواد و نوع حفاظت به کار رفته در کابل، نهایتا مشخص خواهد کرد که آیا کابل در برابر آن مقاوم خواهد بود یا نه.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

 info@namiracables.com

تماس بگیرید