فروش عمده کابل مسی فشار ضعیف

به تناسب تقاضاهای بالایی که برای رنج های متنوع کابل مسی در رده ولتاژی فشار ضعیف وجود دارد، طرح هایی که برای فروش عمده این محصولات پیش بینی می شود حالت ویژه ای به خود می گیرند.

در بسیاری از پروژه های عمرانی و صنعتی حضور کابل های مسی فشار ضعیف پر رنگ است. می دانید که کابل فشار ضعیف مسی یک عبارت ساده برای معرفی محصولات متنوعی از تولیدات صنعت سیم و کابل است. از کابلهای سبک گرفته تا کابلهای قدرت که هریک نیز به تنهایی تنوع مربوط به خود را داشته در این رده از محصولات وجود دارند.

عموما نقطه اشتراک تمامی کابلهای فشار ضعیف مسی همین جنس هادی آنهاست. البته ممکن است کلاس هادی متفاوت باشد. منظور از کلاس همان افشان، نیمه افشان و مفتولی بودن مس است. بعد از هادی این جنس عایق، روکش میانی و خارجی، رده بندی محل نصب و دیگر اجزای تشکیل دهنده ساختار کابل است که ملاکهایی برای دسته بندی محسوب می شوند.

تعریفی که برای سفارش عمده می شود به نسبت نوع کابلها متفاوت است. می توان گفت غالبا برای کابلهای سبک کف متراژ برای اطلاق عنوان عمده بالاتر از کابلهای سنگین است. البته حساسیت خاصی روی این موضوع وجود ندارد و می توان با توجه به سفارش هر مشتری، در مورد تخفیفهای عمده و پیشنهادهایی که در این زمینه ارائه می گردد به توافق رسید.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

تلگرام
تماس تلفنی
واتس اپ