فروش سیم سیلیکونی تک روکش

فروش سیم سیلیکونی

بهترین های سیم سیلیکونی تک روکش در سبد محصولات آماده فروش قرار گرفته تا همچون گذشته محصولی درخور مشتریان گرامی عرضه شود.
یک راه برای دسته بندی سیم های سیلیکونی توجه به تعداد لایه های عایق به کار رفته در آنهاست. عبارت سیم سیلیکونی تک روکش دقیقا به همین موضوع اشاره دارد و سیمی را معرفی می کند که دارای یک لایه عایق یا روکش از جنس سیلیکون رابر است. استفاده از لایه های عایقی بیشتر ممکن است دلایل متعددی داشته باشد؛ اما مهم ترین آن افزایش استحکام حرارتی سیم خواهد بود.
مرغوبیت سیلیکونی که در ساخت این گروه از سیم ها استفاده می شوند، تاثیری مستقیم بر کیفیت عملکرد آنها دارد. این نکته در هنگام تامین و فروش سیم سیلیکونی مورد توجه قرار می گیرد و بنا بر درخواست مشتری، اطلاعات فنی بیشتری از مراحل ساخت و تست سیم ارائه خواهد شد. سیم سیلیکونی تک روکشی که به وسیله نامیرا کابل به فروش می رسد از تنوع سایز و رده کیفی برخوردار بوده و دارای هادی مسی افشان قلع اندود است. نوع رایج این سیم سیلیکونی در محدوده دمایی 60- تا 200+ درجه سلسیوس قادر به استقامت و عبور ایمن جریان الکتریکی می باشد. نکته بعدی بسته بندی سیم سیلیکونی می باشد که با دو روش کلاف (معمولا یکصد متری) و بر روی قرقره قابل تحویل است.

برای خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد دلگری

راه های ارتباطی:

phone icon مشاور شما : 09120471420

phone icon دفتر مرکزی : 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید