خانه / سیم سیلیکونی / فروش سیم سیلیکونی تک روکش

فروش سیم سیلیکونی تک روکش

بهترین های سیم سیلیکونی تک روکش در سبد محصولات آماده فروش قرار گرفته تا همچون گذشته محصولی درخور مشتریان گرامی عرضه شود.
یک راه برای دسته بندی سیم های سیلیکونی توجه به تعداد لایه های عایق به کار رفته در آنهاست. عبارت سیم سیلیکونی تک روکش دقیقا به همین موضوع اشاره دارد و سیمی را معرفی می کند که دارای یک لایه عایق یا روکش از جنس سیلیکون رابر است. استفاده از لایه های عایقی بیشتر ممکن است دلایل متعددی داشته باشد؛ اما مهم ترین آن افزایش استحکام حرارتی سیم خواهد بود.
مرغوبیت سیلیکونی که در ساخت این گروه از سیم ها استفاده می شوند، تاثیری مستقیم بر کیفیت عملکرد آنها دارد. این نکته در هنگام تامین و فروش سیم سیلیکونی مورد توجه قرار می گیرد و بنا بر درخواست مشتری، اطلاعات فنی بیشتری از مراحل ساخت و تست سیم ارائه خواهد شد. سیم سیلیکونی تک روکشی که به وسیله نامیرا کابل به فروش می رسد از تنوع سایز و رده کیفی برخوردار بوده و دارای هادی مسی افشان قلع اندود است. نوع رایج این سیم سیلیکونی در محدوده دمایی 60- تا 200+ درجه سلسیوس قادر به استقامت و عبور ایمن جریان الکتریکی می باشد. نکته بعدی بسته بندی سیم سیلیکونی می باشد که با دو روش کلاف (معمولا یکصد متری) و بر روی قرقره قابل تحویل است.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
کارشناس فروش : 09120471420

مطلب پیشنهادی

فروش سیم نسوز 1.5 و 2.5

فروش سیم نسوز 1.5 و 2.5

در سبد فروش سیم سیلیکونی سایزهای گوناگون این محصول همانند 0.5، 0.75، 1، 1.5، 2.5، …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید