فروش سیم برق ساختمان با قیمت مناسب

آنچه در این مقاله می خوانید...

سیم برق ساختمان چیست؟معیارهای انتخاب سیم برقبسته بندی سیم برق ساختمانیسایزهای سیم برق ساختمانیفروش سیم برق ساختمان

فروش سیم برق ساختمان طرحی جامع برای پوشش حداکثری این گروه از محصولات است. سیم های ساختمانی عرضه شده شامل بهترین سیم برق از منظر کیفیت ساخت و قیمت می باشد؛ اما برای سلایق و نیازهای گوناگون رده های کیفی مختلف نیز پیش بینی شده است.

انواع سیم برق ساختمان

در خرید انواع سیم برق ساختمان سوالات متعددی برای خریداران پیش می آید. هدف ما هم دقیقا پاسخگویی و ارائه راه حل برای این پرسشها و دغدغه هاست. پیشنهاد می کنیم همراه ما باشید.

سیم برق ساختمان چیست؟

همه انواع سیم برقی را که در تاسیسات الکتریکی یا سیم کشی ساختمانها به کار گرفته می شوند، می توان زیر این عنوان جای داد. بر پایه این تعریف سیمهای برق افشان، ارت، مفتولی و برخی سیمهای خاص مانند سیم نسوز و سیم بند تخت (نایلونی) تحت همین نام قابل معرفی و عرضه هستند.

معیارهای انتخاب سیم برق

  • استاندارد بودن
  • تناسب نوع سیم با نوع کاربری و آمپراژ عبوری از آن و همین طور شرایط نصب
  • تناسب قیمت با سطح کیفی سیم
سیم برق ساختمان از آن دسته محصولاتیست که مشمول استاندارد اجباری می شود و به کارگیری نوع غیر استاندارد آنها ممنوع و بسیار خطر آفرین است.

سیم برق ساختمان

بسته بندی سیم برق ساختمانی

رایج ترین شیوه بسته بندی سیمهای برق ساختمان، بسته بندی به شکل حلقه یا کلاف است. روش دیگر استفاده از قرقره است که امکان افزایش متراژ بسته بندی و سهولت باز شدن آن را فراهم می سازد. البته میان سایز سیم و شکل بسته بندی هم رابطه وجود دارد و سفارش مشتری نیز در این زمینه پذیرفته می شود.

رنگ بندی سیم برق

سایزهای سیم برق ساختمانی

بهتر آن است که با توجه به هر مصرف کننده از سایز مناسب سیم برق استفاده شود. اما سایزهای رایجی که در سیم کشی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از :

  1. سیم برق نمره 1.5
  2. سیم برق نمره 2.5
  3. سیم نمره 4
  4. سیم نمره 6

سایزهای دیگر مانند 0.75 و 1 میلیمتر مربع هم برای مصرف کننده های خاص ساختمانی استفاده می شوند. برای شناسایی بهتر سیمها در سیم کشی، رنگهای متفاوت عایق ارائه می گردد.

نمونه رنگ بندی سیم افشان

فروش سیم برق ساختمان

رواج سیمهای برق با رسانای آلومینیوم روکش شده با مس یا حتی آهن روکش شده سبب گشته مشتریان در انتخاب محصول مناسب دچار تردید شده و یا دسترسی آنها به سیم استاندارد سخت گردد.
در دپارتمان فروش نامیرا به این نکات اندیشیده ایم و تلاش ما در مهیا نمودن امکانی است که خریداران به محصول مورد نظرشان با هزینه کمتر و در زمان کوتاه تر دسترسی داشته باشند. تناسب میان قیمت و حجم سفارش خواسته دیگریست که مورد توجه قرار گرفته است.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام
تماس تلفنی
واتس اپ