اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

فروش انواع کابل مخابراتی مسی

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایز کابلهای تلفن و ارتباطاتفروش کابل مخابراتی

فروش کابل مخابراتی مسی از برنامه های اصلی مجموعه نامیرا کابل است که با گذشت زمان کامل تر شده و خواهد شد. انواع این گروه از کابلها در لیست محصولات قابل عرضه وجود دارند.

ساختار کابل تلفنکابلهای مخابراتی گروهی مهم در صنعت سیم و کابل هستند. آن گاه که از انواع کابل مخابراتی صحبت میشود، بهتر است در مورد آن بیشتر بگوییم. کابلهای مخابراتی مسی را میتوان بر مبنای نوع کاربری و محل نصب و بهره برداری دسته بندی نمود. از این منظر کابلها به دو بخش کلی بیرونی یا بیرون از ساختمان و درونی یا داخل ساختمان تقسیم خواهند شد. این دو خود نیز دارای زیر گروه هستند :

کابل مخابراتی بیرونی (Outdoor)

  1. هوایی : هوایی ساده و هوایی مهاردار
  2. زمینی : ایر کور کانالی، ژله فیلد کانالی و ژله فیلد خاکی

کابل مخابراتی درونی (Indoor)

  • کابل MDF، کابل تلفن فویلدار (طوسی) و …قیمت کابل تلفن 6 زوج

سایز کابلهای تلفن و ارتباطات

فاکتور مهم دیگری که در تنوع بخشی به کابل مخابراتی نقش مهمی دارد سایز است. سایز این کابلها متشکل از تعداد زوج رشته ها و قطر آنهاست. با توجه به نوع کابلی که در بالا بیان شد تعداد زوج رشته ها از 2 تا 100، 200 و 1000 متغیر است.

موضوع مهم بعدی شرکت تولید کننده یا به بیان دیگر تفاوت در کیفیت ساخت کابلهاست.

سایز کابل مخابراتی مسی مانند نمونه های زیر بیان میگردد :

  1. 0.4×2×10
  2. 0.5×2×50
  3. 0.6×2×2
  4. 0.6×2×100
استفاده از مشاوره و انتخاب مشاور مجرب، یک راه سریع و مطمئن برای تهیه کابل مخابراتی مناسب است.

کابل مخابراتی

فروش کابل مخابراتی

ساختار دپارتمانها یا واحدهای فروش و بازرگانی در شرکتها مختلف و متفاوت است. ساز و کاری که در دپارتمان فروش نامیرا کابل مورد استفاده قرار میگیرد مبتنی بر مشاوره گام به گام است. به بیان بهتر مسیر حرکت ما در ارائه خدمات و محصول با هدف جلب رضایت مشتریان و ارتقای سطح رضایت آنها از خدمات دریافت شده یا محصول خریداری شده طراحی گشته است.

در مجموع چنانچه متقاضی انواع کابل مخابراتی مسی به منظور تکمیل پروژه های خود هستید؛ باعث افتخار ماست که سهم کوچکی در این زمینه داشته باشیم.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

phone icon  کلیک نمایید

 info@namiracables.com

تماس بگیرید