اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

عرضه کابل مخابراتی هوایی

این که یک کابل مخابراتی در کجا نصب می شود نکته بسیار مهمیست؛ چون ساختار کابلی که عرضه می شود باید با شرایط محیط بهره برداری از آن سازگار باشد.

معمولا آن دسته از کابلهای مخابراتی را که در فضای باز بر روی تیر و یا دیوار نصب می کنند، با عنوان کابل هوایی می شناسند. نوعی از این کابلها دارای مهار بوده و گروهی دیگر بدون مهار عرضه می شوند. عموما جنس روکش بیرونی کابل مخابراتی هوایی باید به گونه ای باشد که استحکام مناسبی را در مقابل شرایط جوی و پرتوی فرابفنش خورشید از خود نشان دهد. ساختار رشته ها و هادیهای کابل مخابراتی هوایی مشابه دیگر انواع این کابلهاست.

عموما استاندارد بودن فرآیند تولید کابل مخابراتی و بهره گیری از مواد اولیه مرغوب می تواند محصول نهایی را به گونه ای ارائه دهد که کاربران و مشتریان از خرید خود احساس رضایت داشته باشند. این همان نکته ای است که در تامین و عرضه سایزهای مختلف کابل هوایی مخابراتی باید مورد توجه قرار بگیرد.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

 info@namiracables.com

تماس بگیرید