خانه / هادی هوایی / عرضه هادی هوایی روکش دار

عرضه هادی هوایی روکش دار

به سبب درخواستهایی که در مورد تامین انواع هادی آلومینیومی هوایی روکش دار وجود داشت، برنامه عرضه این محصولات در دستور کار قرار گرفت.
توزیع انرژی الکتریسیته از طریق خطوط هوایی به دلیل سادگی هایی که در انشعاب گیری، عیب یابی و مواردی از این دست دارد، همچنان مورد استقبال شرکتهای برق و مصرف کنندگان است. مستحضرید در کنار مزیتهایی که برای خطوط هوایی وجود دارد، معیاب گاه دردسر سازی هم دارند. تاثیر پذیری هادیهای لخت و بدون روکش به کار رفته در این سیستمها از شرایط جوی و و محیطی و در پی آن اتصالی ها و قطعی های پیاپی موجب شده تا راه حلی برای آن اندیشیده شود تا ضمن بهره مندی از مزایا تا حد ممکن و قابل توجهی معایب آن را تقلیل داد.
درست همین جاست که نقش آفرینی هادی هوایی روکش دار آغاز می گردد. این هادیها که غالبا بر پایه آلومینیوم هستند (تمام آلومینیومی، آلومینیوم آلیاژی و آلومینیوم تقویت شده با فولاد) از یک روکش برخوردارند. این روکش کاهش اتصالی فازها با هم، با دیگر اجزای شبکه و با اجسام جانبی را به ارمغان می آورد. جنس روکش معمولا PE یا XLPE است. میان ضخامت روکش هادی و ولتاژ نامی شبکه ای که در آن نصب خواهد شد رابطه مستقیم وجود دارد؛ یعنی مثلا ضخامت روکش در هادی 33 کیلوولت بیشتر از همتای 20 کیلو ولتی آن خواهد بود.
عرضه انواع رنجها و سایزهای هادی های هوایی روکش دار با تامین مطمئن از محصولات مرغوب تضمین شده است.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
کارشناس فروش : 09120471420

مطلب پیشنهادی

هادی هوایی روکش دار

فروش هادی هوایی روکش دار

فروش انواع هادی هوایی روکش دار برای استفاده در خطوط توزیع انرژی الکتریسیته به ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید