عرضه سیم نسوز سیلیکونی دو روکش

سیم نسوز دو روکش سیلیکونی را که ساخته شده به وسیله گروه تولید ایرانیست، با افتخار معرفی مینماییم و با تضمین کیفیت ساخت، آن را در سبد عرضه محصولات قرار داده ایم.

برای برخی از کاربران و خریداران سیم و کابل، ایرانی بودن محصولی که قصد خرید آن را دارند اهمیت بالایی دارد. چرایی این امر میتواند تأکید کارفرمای پروژه، خواست خریدار و یا بهره مندی از ویژگیهای تولید داخلی باشد. سیم نسوز سیلیکونی دو روکش جز محصولاتیست که امکان عرضه نمونه ایرانی آن وجود دارد.

چرا سیم نسوز ایرانی؟

خرید سیم نسوز

سیمهای نسوز ایرانی که برای عرضه آماده میشوند از منظر کیفیت ساخت توانایی رقابت با برندهای معتبر جهانی را دارند؛ در حالی که قیمت آنها پایین تر است. البته راحت تر بودن خرید محصولات تولید داخل هم نکته مهمیست که نمیتوان آن را نادیده گرفت.

سیم مقاوم در برابر حرارت دو روکشه

سیم نسوز سیلیکونی دو روکش علاوه بر یک لایه عایق سیلیکونی از روکش فایبرگلاس نیز برخوردار است و استقامت حرارتی و مکانیکی بهتری را از خود نشان میدهد. فایبرگلاس به کار رفته در این سیمها از نظر رنگ بندی دارای تنوع است. سایز یا سطح مقطع سیم سیلیکونی دو روکش مشابه سیمهای معمولیست و بر پایه استاندارد IEC یا AWG رنج بندی میشود.

در سایزبندی IEC، این سیمها با تنوع سایز 0.5×1، 0.75×1، 1×1، 1.5×1، 2.5×1، 4×1، 6×1 و 10×1 میلیمتر مربع ارائه میگردند.

ویژگیهای سیم سیلیکونی دو روکش

ویژگی های عمومی سیمهای سیلیکونی

  1. پایداری حرارتی بالا (60- تا 200+ درجه سلسیوس)
  2. مقاوم در برابر کهنگی
  3. کم دود
  4. بدون هالوژن
  5. انعطاف پذیری مناسب

ویژگی اختصاصی سیم دو روکش

  1. پایداری حرارتی بالاتر
  2. استحکام مکانیکی بیشتر