خانه / سیم سیلیکونی / عرضه سیم نسوز سیلیکونی دو روکش

عرضه سیم نسوز سیلیکونی دو روکش

سیم نسوز دو روکش سیلیکونی را که ساخته شده به وسیله گروه تولید ایرانی است با افتخار معرفی می نماییم و با تضمین کیفیت ساخت، آن را در سبد عرضه محصولات قرار داده ایم.
برای برخی از کاربران و خریداران سیم و کابل، ایرانی بودن محصولی که قصد خرید آن را دارند اهمیت بالایی دارد. چرایی این امر می تواند تاکید کارفرمای پروژه، خواست خریدار و یا بهره مندی از ویژگی های تولید داخلی باشد. سیم نسوز سیلیکونی دو روکش جز محصولاتیست که امکان عرضه نمونه ایرانی آن وجود دارد.

سیم با روکش فایبرگلاس

چرا سیم نسوز ایرانی؟

سیمهای نسوز ایرانی که برای عرضه آماده می شوند از منظر کیفیت ساخت توانایی رقابت با برندهای معتبر جهانی را دارند؛ در حالی که قیمت آنها پایین تر است. البته راحت تر بودن خرید محصولات تولید داخل هم نکته مهمیست که نمی توان آن را نادیده گرفت.

شما می توانید و به بیان بهتر حق دارید که محصولات گوناگون را از دیدگاه کیفی و قیمت مقایسه نمایید. معتقدیم در این صورت باور صحبتهای ما برای شما راحت تر خواهد بود.

سیم نسوز دو روکش

سیم نسوز سیلیکونی دو روکش علاوه بر یک لایه عایق سیلیکونی از روکش فایبرگلاس نیز برخوردار است و استقامت حرارت بهتری را از خود نشان می دهد. فایبرگلاس به کار رفته در این سیمها از نظر رنگ بندی دارای تنوع است. سایز یا سطح مقطع سیم سیلیکونی دو روکش مشابه سیمهای معمولیست و بر پایه استاندارد IEC یا AWG رنج بندی می شود.

سیم نسوز دو روکش

ویژگی های سیم سیلیکونی دو روکش

ویژگی های عمومی سیمهای سیلیکونی

  • پایداری حرارتی بالا (60- تا 200+ درجه سلسیوس)
  • مقاوم در برابر کهنگی
  • مقاوم در برابر روغن و الکل
  • کم دود
  • بدون هالوژن
  • انعطاف پذیری مناسب

ویژگی اختصاصی سیم دو روکش

  • استحکام حرارتی بالاتر (60- تا 300+ درجه سلسیوس)
ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
کارشناس فروش : 09120471420

مطلب پیشنهادی

فروش سیم قلع اندود

فروش سیم نسوز قلع اندود دو و تک روکش

سیم نسوز قلع اندود یک محصول از گروه سیم و کابلهای خاص است. فروش سیم …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید