اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

عرضه انواع کابل قدرت فشار ضعیف

آنچه در این مقاله می خوانید...

کابل قدرت فشار ضعیفانواع کابل قدرت فشار ضعیفانتخاب کابل برق قدرتفروش کابل قدرت

کابل قدرت فشار ضعیف دارای تنوع و تعدد تقاضاست. حجم قابل توجهی از برنامه کاری مجموعه معطوف به عرضه و ارسال انواع کابل های قدرت فشار ضعیف از تولیدات استاندارد و مرغوب است.
تقریبا می توان گفت درون هر مجموعه صنعتی و یا در مسیر تامین انرژی الکتریسیته آن، حداقا حضور یک نمونه از کابلهای قدرت فشار ضعیف دیده می شود. کابلهایی که امکان نصب آنها درون کانال یا زیرزمین وجود دارد و به سبب تامین برق بخش اعظمی از تجهیزات الکتریکی صنایع و مجتمع های مسکونی از طریقشان، توجه ویژه ای به آنها می شود.

کابل قدرت فشار ضعیفانواع کابل قدرت فشار ضعیف

در میان انواع کابلهای قدرت فشار ضعیف چند پارامتر مشترک وجود دارد :

  • کابلهای رایج در این رده غالبا دارای ولتاژ اسمی 0.6/1 کیلوولت هستند.
  • هادی آنها یکی از دو فلز مس یا آلومینیوم است.

حال تعداد رشته ها و سطح مقاطع آنها، جنس عایق و روکش و دیگر اجزای آن متفاوت بوده و برای شرایط مختلف نوع مناسب انتخاب می شود.

کابل قدرت مسی

انتخاب کابل برق قدرت

انتخاب کابل قدرت مشابه دیگر انواع کابل برق است. البته بهتر است به دلیل اهمیت بالاتر این نوع کابلها در تامین مطمئن انرژی الکتریسیته، به نکات لازم در انتخاب کابل دقت بیشتری لحاظ گردد. به طور کلی در انتخاب کابل قدرت باید به موارد زیر توجه نمود :

  • ولتاژ نامی سیستم یا شبکه ای که کابل در آن نصب خواهد شد
  • مقدار توان یا آمپر عبوری از کابل
  • محل نصب کابل و شرایط حاکم بر آن
  • تخمین و در نظر گرفتن رشد بار (مصرف) در آینده

[toggle title=”برندها و قیمت ها” state=”open”]کدام برند کابل قدرت بهتری تولید می کند و رابطه میان قیمت ها با برندها چیست؟ پاسخ این سوال را به آسانی از مشاوران خرید نامیرا بخواهید.[/toggle]

فروش کابل قدرت

هدفی که برای عرضه کابلهای فشار ضعیف قدرت ترسیم شده و در حال اجراست، پوشش تمامی زیر گروه های این کابل برق است. عرضه به شکل مستقیم و تنوع رده کیفی از دیگر مزیتهای قابل بیان می باشد.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

phone icon  کلیک نمایید

 info@namiracables.com

تماس بگیرید