اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

صادرات سیم نسوز سیلیکونی

نظر به افزاش تقاضای انواع سیم های سیلیکونی و نسوز و به دنبال دریافت تاییدات کیفی بین المللی، این گروه از محصولات در سبد صادراتی قرار داده شده اند.

مدتهاست که عایق سیلیکون رابر در تولید انواع سیم و کابل به کار گرفته میشود که دلیل اصلی آن ویژگی پایداری حرارتی بالای این ماده عایقیست. سیم هایی که با این متریال ساخته میشوند با نامهای متنوعی مانند سیم سیلیکونی، سیم مقاوم در برابر حرارت و سیم نسوز معرفی میگردند.

نیازی که به یک چنین سیمهایی در صنایع، ساختمانها و مراکز علمی و تحقیقاتی به وجود می آید یا گسترش می یابد، موجب افزایش تقاضای آنها میشود. امروزه شرکتهای مختلفی در جهان به صورت عمومی یا اختصاصی در زمینه تولید و تامین انواع سیم سیلیکونی فعالیت میکنند.

ارزیابی هایی که در دپارتمان فروش و صادرات بر روی نمونه های گوناگون از سیمهای نسوز انجام شده، ما را بیش از پیش مصمم به حضور بهتر و گسترده تر در بازارهای بین المللی این گروه از سیم و کابلها نموده است. این آنالیزها هم از منظر کیفی صورت گرفته و هم مزیتهای رقابت در قیمت مورد توجه بوده است.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

 info@namiracables.com

تماس بگیرید