دوشنبه , اکتبر 19 2020
خانه / سیم سیلیکونی / سیم نسوز سیلیکونی چیست؟

سیم نسوز سیلیکونی چیست؟

سیم نسوز سیلیکونی چه ویژگی هایی دارد؟ چه ارتباطی بین سیلیکونی و نسوز بودن سیم وجود دارد؟ این سیم در چه جاهایی کاربرد داشته و مورد استفاده قرار می گیرد؟

سیم و کابلها با قابلیتهای مختلفی طراحی و تولید می شوند. به بیان دیگر علاوه بر وظیفه اصلی هر سیم یا کابل، تطابق آن با شرایط محیط نصب نیز از موضوعات مهم و قابل توجه است. سیمهای سیلیکونی هم دقیقا با این هدف تولید و مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه این پست بیشتر درباره این سیم خواهیم گفت.

سیم سیلیکونی چیست؟

هنگامی که از سیم سیلیکونی صحبت می شود، غالبا منظور سیمهای برقی هستند که جنس عایق به کار رفته در آنها سیلیکون رابر (silicone rubber) است. از مهم ترین ویژگی های عایق و روکش سیلیکون، استحکام نسبی بالای آن در برابر دماهای بالاست. از این گفته معلوم می شود که چرا این سیمها را با اسم نسوز نیز می شناسند.

سیم نسوز سیلیکونی

کاربرد سیم نسوز سیلیکونی

هر جایی که سیم برق در معرض حرارت و دماهای بالا قرار بگیرد یا خواسته باشیم از سیم در زمان بروز شرایط غیر عادی مانند آتش سوزی محافظت نماییم، استفاده از سیم سیلیکونی یک پیشنهاد مناسب خواهد بود. جالب است بدانید عایق سیلیکون علاوه بر پایداری حرارتی از قابلیتهای دیگری مانند مقاومت در برابر مواد سوختی، روغن و اسیدهای رقیق برخوردار است و ماده ای بدون هالوژن و کم دود به شمار می رود.

سیم سیلیکونی تک روکش سیم نسوز دو روکش

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره موبایل: 09120471420
شماره تلفن: 02128423767
پست الکترونیکی: info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

سیم نسوز دو روکش

عرضه سیم نسوز سیلیکونی دو روکش

سیم نسوز دو روکش سیلیکونی را که ساخته شده به وسیله گروه تولید ایرانی است …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید