سیم نسوز سیلیکونی چیست؟

آنچه در این مقاله خواهید خواند...

سیم سیلیکونی چیست؟کاربرد سیم نسوز سیلیکونی
سیم سیلیکونی تک روکش

سیم نسوز سیلیکونی چه ویژگی هایی دارد؟ چه ارتباطی بین سیلیکونی و نسوز بودن سیم وجود دارد؟ این سیم در چه جاهایی کاربرد داشته و مورد استفاده قرار می گیرد؟

سیم و کابلها با قابلیتهای مختلفی طراحی و تولید می شوند. به بیان دیگر علاوه بر وظیفه اصلی هر سیم یا کابل، تطابق آن با شرایط محیط نصب نیز از موضوعات مهم و قابل توجه است. سیمهای سیلیکونی هم دقیقا با این هدف تولید و مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه این پست بیشتر درباره این سیم خواهیم گفت.

سیم سیلیکونی چیست؟

هنگامی که از سیم سیلیکونی صحبت می شود، غالبا منظور سیمهای برقی هستند که جنس عایق به کار رفته در آنها سیلیکون رابر (silicone rubber) است. از مهم ترین ویژگی های عایق و روکش سیلیکون، استحکام نسبی بالای آن در برابر دماهای بالاست. از این گفته معلوم می شود که چرا این سیمها را با اسم نسوز نیز می شناسند.

سیم نسوز سیلیکونی

کاربرد سیم نسوز سیلیکونی

هر جایی که سیم برق در معرض حرارت و دماهای بالا قرار بگیرد یا خواسته باشیم از سیم در زمان بروز شرایط غیر عادی مانند آتش سوزی محافظت نماییم، استفاده از سیم سیلیکونی یک پیشنهاد مناسب خواهد بود. جالب است بدانید عایق سیلیکون علاوه بر پایداری حرارتی از قابلیتهای دیگری مانند مقاومت در برابر مواد سوختی، روغن و اسیدهای رقیق برخوردار است و ماده ای بدون هالوژن و کم دود به شمار می رود.

سیم سیلیکونی تک روکش سیم نسوز دو روکش

برای خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد دلگری

راه های ارتباطی:

phone icon مشاور شما : 09120471420

phone icon مرکز تماس : 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید