سیم برق افشان مستقیم از کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا سیم های برق را از مس می سازند؟سیم افشان چیست؟انواع سیم افشاننحوه سفارش سیم برق افشان

سیم برق افشان محصولی نام آشنا و پر مصرف در صنعت و بازار سیم و کابل است. نحوه تامین و تهیه آن می تواند تاثیری مستقیم بر قیمت تمام شده داشته باشد. ارسال مستقیم از کارخانه برای سفارشهای عمده یک راهکار برای کاهش قیمت است. در این صورت مشتریان می توانند سیم برق را ارزان یا به عبارت بهتر با قیمت مناسب و متعادل تهیه نمایند.
آمارهای تولید و فروش سیم برق در ایران نشان می دهد که سیم افشان از تقاضا و مصرف نسبی بالایی برخوردار است. اگر به سیم های برق به کار رفته در سیم کشی ساختمانهای گوناگون نگاهی بیاندازیم، متوجه این امر خواهیم شد. سیم برق 1.5، 2.5، 4 و 6 بدین منظور خریداری و استفاده می گردند.
برای تهیه سیم افشان راه های متفاوتی وجود دارد؛ قبل از صحبت در این باره، نخست به دو سوال پر تکرار درباره این محصول می پردازیم.

چرا سیم های برق را از مس می سازند؟

فلز مس پس از نقره بهترین رسانای الکتریسیته است. قیمت پایین تر آن نسبت به نقره و برخی ویژگی های مناسب دیگر سبب شده است از گذشته به عنوان هادی در ساخت سیم و کابلهای برق به کار گرفته شود. شاید بپرسید امروزه آلومینیوم هم در ساخت سیمهای هوایی برق و کابلهای قدرت استفاده می شود؛ پس چرا از آن در تولید سیم برق افشان استفاده نمی گردد؟
به دلیل رسانایی پایین تر آلومینیوم نسبت به مس و شرایط ساختاری دیگر مانند ضریب انبساط طولی بیشتر و اکسید شدن، مطابق استانداردها آلومینیوم در سایزهای 10 میلیمتر مربع به بالا در ساخت کابلها به کار می رود و استفاده از آن در تولید سیم های برق ساختمانی مجاز نیست.

سیم برق افشان

سیم افشان چیست؟

سیمهایی را که شکل رسانا یا هادی آنها رشته ای بوده و انعطاف پذیر هستند، با نام سیم افشان معرفی و شناخته می شوند. تعداد تارهای این سیمها مطابق استانداردهای مرجع و بسته به سایز هادی خواهد بود.

انواع سیم افشان

  • سیم افشان ساختمانی با عایق PVC
  • سیم افشان ارت
  • سیم افشان مقاوم در برابر حرارت با عایق سیلیکونی
  • سیم افشان نسوز با روکش فایبرگلاس

سیم افشان ساختمانیسیم افشان ارت سیم افشان سیلیکونی سیم افشان نسوز

نحوه سفارش سیم برق افشان

برای سفارش و خرید سیم برق راه های متفاوتی وجود دارد. امکاناتی که در فروش عمده و ارسال مستقیم از کارخانه به وجود آمده، مورد توجه جمع قابل توجهی از مشتریان قرار گرفته است. مشاوران دپارتمان فروش آماده پاسخگویی در این زمینه هستند.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

جست و جو
تماس تلفنی
واتس اپ