اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

خرید کابل قدرت با روکش پی وی سی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کابل قدرت، تعریف و انواع آنمزایای عایق پی وی سیخرید کابل قدرت با روکش PVC

خرید کابل قدرت نیازمند بررسی ساختار کابل است، چرا که جنس عایق و روکش کابل می تواند بسیار تعیین کننده باشد. کابل های قدرت با روکش پی وی سی به عنوان یکی از پر کاربردترین انواع سیم و کابل هستند، از این رو بهتر است ابتدا با ساختار و کاربری کابل های قدرت بیشتر آشنا شویم و در ادامه به بررسی عوامل مؤثر بر خرید آن بپردازیم.

کابل قدرت، تعریف و انواع آن

کابل فشار قوی یا همان کابل قدرت برای انتقال انرژی الکتریکی با ولتاژ نامی بالاتر از 30 کیلوولت از نیروگاه ها به شبکه مرکزی و همچنین شبکه های توزیع اولیه کاربرد دارد. کابل های قدرت به صورت دفن در زمین و یا در داخل کانال مورد استفاده قرار می گیرند. کابل های قدرت را بر اساس تعداد رشته ها می توان به شکل زیر تقسیم بندی کرد:

  1. کابل های قدرت تک رشته ای
  2. دو رشته ای
  3. سه رشته ای
  4. چهار رشته ای
  5. پنج رشته ای

 خرید کابل قدرت   

 

مزایای عایق پی وی سی

پیش تر در مقاله ای در مورد کابل برق با روکش PVC به طور تخصصی و مفصل درباره عایق پی وی سی و انواع گرانول آن صحبت کرده ایم. عایق پی وی سی به دلیل قیمت مناسب و هم چنین در دسترس بودن به طور گسترده، بیشتر مورد توجه قرار میگیرد. این نوع عایق علاوه بر مزایای ذکر شده در عین حال از دوام بالایی برخوردار است و به همین سبب میتواند به خوبی در برابر آسیب مقاومت کند. به علاوه عایق پی وی سی تا حداکثر دمای 70+ را تحمل کرده و میتواند نیاز ما را در این خصوص برطرف نماید.

خرید کابل قدرت با روکش PVC

انتخاب و خرید کابل های قدرت با در نظر گرفتن دو نکته به بهترین شکل انجام میپذیرد:

  1. توجه به مشخصات فنی (جنس رسانا، محافظت فیزیکی و شیمیایی، ولتاژ اسمی)
  2. پارامتر مالی و اقتصادی

ما مفتخریم که توانسته ایم مجموعه کاملی از کابلهای قدرت را در نامیرا کابل تهیه کرده و به بهترین شکل از طریق مشاورین خبره خود آنها را آماده ارائه قرار دهیم. برای خرید کابل قدرت با روکش PVC با ما در ارتباط باشید.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

 info@namiracables.com

تماس بگیرید