اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

خرید سیم نسوز قلع اندود دو روکش

آنچه در این مقاله می خوانید...

سیم نسوز قلع اندود دو روکش چیست؟ساختار سیم مقاوم در برابر حرارت دو روکشویژگی های سیم نسوز قلع اندود دو روکش خرید سیم نسوز از طریق سایت

خرید سیم نسوز قلع اندود به عنوان یکی از شاخه های مهم محصولات مقاوم در برابر گرما و حرارت میتواند ما را بر آن دارد تا به بررسی انواع مختلف این گروه از سیمها پرداخته و با دیدی وسیع و جامع انتخابی درست داشته باشیم. به همین منظور مجموعه نامیرا کابل، با ارائه انواع سیمهای نسوز توانسته است بخشی از این مهم را تحقق بخشد.

سیم نسوز با روکش فایبرگلاس

سیم نسوز قلع اندود دو روکش چیست؟

سیم های نسوز دو روکش همانطور که از نامشان پیداست، با دارا بودن قابلیت مقاومت بالا در برابر حرارت و حتی شعله آتش و به ویژه وجود دو عایق در ساختارشان، میتوانند از مناسب ترین گزینه های کاربری خاص این دسته سیمهای نسوز باشند.

آنچه که ما به عنوان سیم نسوز قلع اندود می شناسیم، آن دسته از سیمها هستند که هادی مسی آنها به شکل قلع اندود تولیده شده است. این دسته از سیم های قلع اندود، دارای دو روکش از جنس های سیلیکون و فایبرگلاس بوده و در رنگ بندیهای متنوعی تهیه و عرضه میشوند. در بسیاری از این نوع سیمها همچنین میتوانیم مقاومت در برابر حلال ها و مواد نفتی و روغنی را نیز شاهد باشیم.

ساختار سیم مقاوم در برابر حرارت دو روکش

  1. هادی افشان قلع اندود
  2. عایق سیلیکون رابر
  3. روکش فایبر گلاس (معروف به ابریشم نسوز) در چندین رنگ

خرید سیم نسوز

ویژگی های سیم نسوز قلع اندود دو روکش

  1. مقاومت نسبی در برابر روغنهای با وزن مولوکولی بالا
  2. آستانه ی بالای تحمل دمایی از -50 تا +200 سانتیگراد
  3. طول عمر زیاد
  4. قابلیت انعطاف پذیری بالا

 خرید سیم نسوز از طریق سایت

همانطور که پیشتر بیان شد، ما مفتخریم که توانسته ایم بسیاری از محصولات حاضر در گروه سیم های نسوز را در مجموعه نامیرا کابل گردآوری کرده و با افتخار اطلاعات خود را در این زمینه برای خریدی آسان در اختیار مشتریان گرانقدر قرار دهیم.

آنچه که بیش از هر چیز حائز اهمیت است، ایجاد رضایتمندی از برقراری تماس و جلب نظر عزیزانی است که قصد خرید دارند. از این رو با استفاده از نیروهای متخصص کوشیده ایم این حس را هرچه بیشتر در مشتریان ایجاد نماییم.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

phone icon  کلیک نمایید

 info@namiracables.com

تماس بگیرید