خانه / کابل فرمان / تامین کابل فرمان شیلد دار

تامین کابل فرمان شیلد دار

یکی از محصولاتی که در گروه کابلهای کنترل و فرمان مورد درخواست و تقاضای جمع قابل توجهی از مشتریان بوده، کابل شیلد دار است.
کابلهای فرمان یا کنترل شیلد دار از دیدگاه کاربرد و مجهز بودن به شیلد در اجزای تشکیل دهنده شان شبیه یکدیگرند. موضوعات دیگری که در تامین، فروش و استفاده از کابل فرمان مورد توجه قرار می گیرند شامل نکاتی مانند : تعداد رشته ها یا هادیها و سایز یا سطح مقطع آنها و جنس عایق و روکش به کار رفته در کابل است. نحوه انتخاب کابل فرمان مناسب متاثر از نوع کاربری و شرایط محیطی و تجهیزات متصل به کابل خواهد بود.
مستحضرید اصلی ترین دلیل استفاده از کابل فرمان شیلد دار، تضمین عملکرد صحیح آن در حضور امواج الکترومغناطیسی است. حال با توجه به این که دیگر شرایط محل نصب کابل فرمان چگونه است در مورد ویژگی های مطلوب عایق و روکش به کار رفته در آن تصمیم گیری می شود. برای مثال اگر شرایط محیطی عادی باشد کابلهای کنترل با عایق و روکش رایج PVC انتخاب مناسبی به شمار می آید. چنانچه استحکام در برابر رطوبت، مواد روغنی، دمای بالاتر از 70 درجه سلسیوس و یا بدون هالوژن و کم دود بودن مدنظر باشد؛ آن گاه باید از کابلهای دارای عایق و روکش لاستیکی و سیلیکونی استفاده گردد.
تامین رنجها و رده های متنوع کابل فرمان شیلد دار در برنامه دپارتمان فروش نامیرا کابل قرار گرفته است.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره تماس : 09120471420
پیامک : ارسال پیام
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

کابل فرمان 7 رشته

کابل فرمان 7 رشته بدون شیلد و شیلد دار

کابل 7 رشته یکی از سایزهای کابل فرمان است که در چند سطح مقطع و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید