اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

تامین کابل سیلیکونی با روکش فایبرگلاس

استفاده از روکش فایبرگلاس در کابل سیلیکونی موجب افزایش استحکام حرارتی مجموعه کابل می شود و تامین این محصول برای مصارفی که به محدوده دمای بالاتری نیاز دارند صورت می پذیرد.
عایق سیلیکون رابر به تنهایی بازه دمای کاری کابلها را افزایش چشمگیری می بخشد. در کنار این، دیگر ویژگی های این عایق مانند : منعطف بودن، مقاوم در مقابل مواد نفتی و روغنی، هالوژن فری و کم دود بودن هم به کابل دارای آن اضافه خواهد شد. اما برای برخی کاربری ها، تحمل دمای بالاتر مدنظر است. اگر استحکام کابل در برابر حرارتهای بالاتر از 200 درجه سلسیوس تا مرز 300 درجه سلسیوس را خواسته باشیم؛ آن گاه پیشنهاد می شود از کابل سیلیکونی دو روکشه استفاده شود که از یک روکش نهایی فایبرگلاس برخوردار است.
کابل سیلیکونی با روکش فایبرگلاس از تولیدات درجه یک با هادیهای افشان مسی قلع اندود و ولتاژ نامی 300/500 ولت تامین و عرضه می گردد. سفارش تامین عمده سایزهای قابل عرضه این محصول از طریق راه های ارتباطی معرفی شده دریافت می شود.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

 info@namiracables.com

تماس بگیرید