تامین هادی هوایی آلومینیوم آلیاژی

امروزه استفاده از انواع هادی های هوایی آلومینیوم آلیاژی در بسیاری از کشورها گسترش یافته و نیاز به تامین مطمئن آن بیشتر احساس می شود.

از دیرباز هادی یا سیمهای هوایی آلومینیومی با اشکال گوناگون در خطوط هوایی توزیع و انتقال انرژی الکتریسیته به کار گرفته شده اند. در کنار خواص الکتریکی این هادیها که مهم ترین پارامتر در انتخاب و استفاده از آنها نیز به شمار می آید، ویژگی های مکانیکی و نقاط قوت یا ضعفی که از این منظر وجود دارد هم بسیار مهم تلقی می گردد. برای مثال هادیهای آلومینیومی با مغزی فولادی یا تقویت شده با فولاد (ACSR) به وفور در خطوط بسیاری از کشورها از جمله ایران به کار گرفته شده اند که افزودن فولاد به هسته مرکزی این هادیها با هدف افزایش استحکام مکانیکی آنها صورت گرفته است.

افزایش توانمندی در مهندسی مواد، صنایع آلومینیوم، آلیاژ سازی و مفتول سازی موجب شده است هادیها با ویژگی های نسبی ممتاز تری تولید و عرضه گردند. یکی از این هادیها، انواع آلومینیوم آلیاژی هستند :

AAAC = All Aluminum Alloy Conductor

Aluminum Conductor Alloy Reinforced = ACAR

این هادی ها برابر با استانداردهای رایجی همچون BS، ASTM و DIN طراحی و ساخته می شوند. مجموعه نامیرا کابل با توجه به ویژگی های مطلوب این هادیها و توانمندی های داخلی، آمادگی خود را برای تامین رنجهای متنوع این محصول اعلام می کند.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

جست و جو
تماس تلفنی
واتس اپ