یکشنبه , نوامبر 1 2020
خانه / هادی هوایی / تامین هادی هوایی آلومینیوم آلیاژی

تامین هادی هوایی آلومینیوم آلیاژی

امروزه استفاده از انواع هادی های هوایی آلومینیوم آلیاژی در بسیاری از کشورها گسترش یافته و نیاز به تامین مطمئن آن بیشتر احساس می شود.

از دیرباز هادی یا سیمهای هوایی آلومینیومی با اشکال گوناگون در خطوط هوایی توزیع و انتقال انرژی الکتریسیته به کار گرفته شده اند. در کنار خواص الکتریکی این هادیها که مهم ترین پارامتر در انتخاب و استفاده از آنها نیز به شمار می آید، ویژگی های مکانیکی و نقاط قوت یا ضعفی که از این منظر وجود دارد هم بسیار مهم تلقی می گردد. برای مثال هادیهای آلومینیومی با مغزی فولادی یا تقویت شده با فولاد (ACSR) به وفور در خطوط بسیاری از کشورها از جمله ایران به کار گرفته شده اند که افزودن فولاد به هسته مرکزی این هادیها با هدف افزایش استحکام مکانیکی آنها صورت گرفته است.

افزایش توانمندی در مهندسی مواد، صنایع آلومینیوم، آلیاژ سازی و مفتول سازی موجب شده است هادیها با ویژگی های نسبی ممتاز تری تولید و عرضه گردند. یکی از این هادیها، انواع آلومینیوم آلیاژی هستند :

AAAC = All Aluminum Alloy Conductor

Aluminum Conductor Alloy Reinforced = ACAR

این هادی ها برابر با استانداردهای رایجی همچون BS، ASTM و DIN طراحی و ساخته می شوند. مجموعه نامیرا کابل با توجه به ویژگی های مطلوب این هادیها و توانمندی های داخلی، آمادگی خود را برای تامین رنجهای متنوع این محصول اعلام می کند.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره موبایل: 09120471420
شماره تلفن: 02128423767
پست الکترونیکی: info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز کابل شبکه ۶ cat ایرانی

برای انتقال داده ها و اطلاعات نیاز به یک ابزار داریم. این ابزار کابل شبکه نام دارد. کابل شبکه ۶ cat ایرانی برای انتقال اطلاعات از یک شبکه به شبکه دیگر مورد استف

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید