اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

تامین هادی هوایی آلومینیوم آلیاژی

امروزه استفاده از انواع هادی های هوایی آلومینیوم آلیاژی در بسیاری از کشورها گسترش یافته و نیاز به تامین مطمئن آن بیشتر احساس می شود.

از دیرباز هادی یا سیمهای هوایی آلومینیومی با اشکال گوناگون در خطوط هوایی توزیع و انتقال انرژی الکتریسیته به کار گرفته شده اند. در کنار خواص الکتریکی این هادیها که مهم ترین پارامتر در انتخاب و استفاده از آنها نیز به شمار می آید، ویژگی های مکانیکی و نقاط قوت یا ضعفی که از این منظر وجود دارد هم بسیار مهم تلقی می گردد. برای مثال هادیهای آلومینیومی با مغزی فولادی یا تقویت شده با فولاد (ACSR) به وفور در خطوط بسیاری از کشورها از جمله ایران به کار گرفته شده اند که افزودن فولاد به هسته مرکزی این هادیها با هدف افزایش استحکام مکانیکی آنها صورت گرفته است.

افزایش توانمندی در مهندسی مواد، صنایع آلومینیوم، آلیاژ سازی و مفتول سازی موجب شده است هادیها با ویژگی های نسبی ممتاز تری تولید و عرضه گردند. یکی از این هادیها، انواع آلومینیوم آلیاژی هستند :

AAAC = All Aluminum Alloy Conductor

Aluminum Conductor Alloy Reinforced = ACAR

این هادی ها برابر با استانداردهای رایجی همچون BS، ASTM و DIN طراحی و ساخته می شوند. مجموعه نامیرا کابل با توجه به ویژگی های مطلوب این هادیها و توانمندی های داخلی، آمادگی خود را برای تامین رنجهای متنوع این محصول اعلام می کند.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

phone icon  کلیک نمایید

 info@namiracables.com

تماس بگیرید