خانه / کابل فشار متوسط / تامین انواع کابل فشار متوسط

تامین انواع کابل فشار متوسط

برای انرژی رسانی به بسیاری از پروژه های متوسط و بزرگ صنعتی، معدنی و مسکونی انواع کابل برق فشار متوسط مورد نیاز است که تامین آسان و مطمئن آن مورد توجه کارفرمایان و مجریان پروژه ها قرار می گیرد.

چندی پیش از نگارش این متن، مذاکره ای با یکی از پیمانکاران محترم پروژه های عمرانی و انرژی داشتیم. در خلال مذاکره از مشکلات تامین ملزومات پروژه ها صحبت به میان آمد. دسترسی نسبتا مشکل به تامین کنندگان، پاسخگویی نامناسب و زمانبر و عدم جامعیت در پوشش محصولات مورد نیاز از مهم ترین دغدغه های مطرح شده بودند.
روی صحبت ما در آن مذاکره به سبب زمینه فعالیتمان به سمت کابلهای فشار متوسط سوق یافت. این که چگونه می توانیم مسائل مطرح شده را در مورد تامین انواع کابل فشار متوسط به گونه ای بر طرف نماییم و مقدمات جلب اعتماد و رضایت مشتریان را فراهم سازیم.
یکی از اقداماتی که در ابتدا طرح ریزی شد، بهبود فرآیند پاسخگویی به درخواست و سفارش مشتریان این گروه از محصولات بود. مسیری پیش بینی شد تا مخاطب آسان تر و نسبتا سریع تر به انتخاب گزینه مناسب برسد.
اقدام بعدی بازنگری در کیفیت معرفی و تامین کابل فشار متوسط بود. تنوع بخشی در حد ممکن و معقول و گسترش قابلیت ارائه انواع کابل از دیدگاه سطوح ولتاژی، سایز، جنس هادی، عایق و روکش و نام تجاری. در این راستا دیدگاه های مشتریان ارجمند و پیشنهادهای همکاری بسیار ارزشمند است.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره تماس : 09120471420
پیامک : ارسال پیام
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل خودنگهدار

قیمت روز کابل خودنگهدار

قیمت روز کابل ها تابع شرایط مختلفیست. ساز و کاری پیش بینی شده است تا …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید