خانه / سیم افشان / تامین انواع سیم افشان

تامین انواع سیم افشان

انواع سیم افشان چه از منظر شاخصه های فنی و چه از دیدگاه درجه بندی کیفی به شکل عمده برای مصارف گوناگون تامین می گردد.
فکر می کنیم سیم افشان نیاز به معرفی ندارد؛ چون گستردگی محلهای استفاده از آن سبب شده است بسیاری از کاربران تجهیزات و دستگاه های الکتریکی این نوع از سیم برق را بشناسند. البته برای معرفی محصولات و خدمات به نظر می رسد باید اطلاعات کافی در اختیار مشتریان قرار بگیرد. از این رو کمی درباره انواع سیم افشان صحبت خواهیم کرد.
نکته ای که در تمامی انواع سیم افشان مشترک است، نوع یا کلاس رسانای به کار رفته در آن است. رسانای رشته ای و انعطاف پذیر از جنس غالبا مس نرم شده که در استانداردها به کلاس 5 معروف است. سایز بندی سیم افشان بر پایه سایز همین رساناست. مطابق IEC سطح مقطع رسانا یا هادی سیم با واحد میلی متر مربع یک روش برای سایزبندی این محصول است. برای برخی محصولات از استاندارد AWG نیز بدین منظور استفاده می شود. همچنین در گروهی از سیمهای افشان ممکن است هادی مسی به شکل قلع اندود ساخته شود.
در سیمهای افشان متداول PVC برای ساخت عایق به کار می رود. در دیگر انواع سیم افشان که به سیمهای نسوز یا مقاوم در برابر حرارت معروفند، از عایق سیلیکون رابر استفاده می گردد. مهم ترین وجه تمایز این عایقها محدوده دمای کاری آنهاست که در تعیین نوع و محل کاربرد سیم افشان نقش اساسی دارد.
برای سیم افشان و دیگر انواع سیم و کابلهای برق غالبا استانداردهای لازم الاجرا تدوین شده است و این محصول حتما باید دارای گواهی استاندارد از سازمانهای ذیصلاح باشد. البته رقابت های تجاری، تنوع تولید کننده ها و تنوع نیازها و سلایق موجب می شود در میان سیمهای افشان استاندارد با تنوع درجه کیفی مواجه باشیم.
صحبت اصلی ما تامین مطمئن سیم افشان برای مشتریان و کاربران مختلف است؛ اما چون از تامین انواع این سیم برق صحبت شد، نخست به بیان انواع آن پرداختیم. مجموعه نامیرا کابل آماده تامین انواع سیم افشان معرفی شده است و در این زمینه پیشنهادهای مناسبی را به خریداران و متقاضیان گرامی ارائه می نماید.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
کارشناس فروش : 09120471420

مطلب پیشنهادی

انواع سیم افشان

پخش انواع سیم افشان

در برنامه پخش انواع سیم افشان چند هدف مدنظر است که مهم ترین آنها دسترسی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید