تاثیر برند در انتخاب کابل برق

برند یا نام تجاری یک کابل برق چه تاثیری در انتخاب آن دارد و اساسا می تواند معیار مناسبی برای گزینش بهتر این محصول باشد یا نه؟
مشابه بسیاری از محصولات صنعتی، برندها در بازار کابل برق هم نقش مهمی دارند و تاثیرات متعددی بر آمار فروش و اذهان خریداران بر جای می گذارند. قصد داریم در مطلب پیش رو کمی در مورد نقش برندها در انتخاب کابل برق صحبت کنیم.
به طور کلی اگر برند را یک معیار برای انتخاب کابل برق فرض نماییم با مزایا و معایبی رو به رو خواهیم بود. مزیت این روش انتخاب از آنجا ناشی می شود که برند حاصل سالها برنامه ریزی، سرمایه گذاری، تلاش و استقامت در صنعت و بازار سیم و کابل است. همین موضوع باعث می شود که شرکتهای صاحب برند نسبت به حفظ جایگاه خود و اعتماد و اعتباری که در نتیجه برندسازیشان به دست آمده حساس باشند. به بیان دیگر کمتر شرکت یا مجموعه برندی است که با ارائه مثلا کابل برق نامرغوب به جایگاه خود در ذهن و حافظه مشتریان لطمه وارد سازد. پس می توان تا حدی روی این معیار در انتخاب کابل برق مناسب حساب باز کرد.
البته معیابی هم در این میان وجود دارد. مثلا تجربه نشان می دهد که یک نوع کابل برق با کیفیت ساخت و مرغوبیت تقریبا مشابه از دو تولید کننده، دارای قیمتهای متفاوتی هستند. هنگامی که علت را جویا می شویم متوجه خواهیم شد که یک شرکت تنها به اتکای برند قوی تری که دارد، قیمت بالاتری نسبت به شرکت دوم برای محصول خود اختیار نموده است.
به نظر می رسد کار کمی پیچیده شد؛ اما همیشه این طور نیست. می توان از فراسنج ها و معیارهای دیگری را هم در کنار برند استفاده کرد تا بیشتر از مزیتها برخوردار شد و از معایب به دور ماند. یک پیشنهاد در این زمینه استفاده از تجربه افراد خبره است.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام
تماس تلفنی
واتس اپ